Menu

Перевантажувальний термінал буде зданий в експлуатацію в травні - Гордєєв

Голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв під час робочої поїздки до Голопристанського району проінспектував хід будівництва порту-елеватора у м. Гола Пристань.

Сучасний перевантажувальний термінал з відвантаження зернових та олійних культур на річковий та морський транспорт дозволить значно полегшити логістику та зменшити витрати аграріїв при транспортуванні зернових і олійних та надасть можливість швидко здійснювати збут продукції на світовому ринку. Крім того цей термінал стимулюватиме подальший розвиток судноплавства по Дніпру та істотно зменшить техногенне навантаження на автодороги нашої країни. Новий порт дозволить також здійснювати річковими баржами поставки херсонськго баштану в північні області України та в Білорусь.

Порт-елеватор у м. Гола Пристань – інвестиційний проект компанії «Нібулон», який був представлений Олексієм Вадатурським на міжнародному інвестиційному форумі «Таврійські горизонти». Потужність відвантаження на водний транспорт з терміналу складатиме 12 тис. тонн на добу. Побудоване причальне спорудження довжиною 120 м і шириною 18 м дозволить завантажувати несамохідні судна довжиною до 90 м.

Стаття по темі: Підписано Меморандум про співробітництво з потужним підприємством ТОВ СП „НІБУЛОН”

Цей термінал стане другим об’єктом компанії в регіоні, приєднавшись до перевантажувального термінала в с. Козацьке Бериславського району.
«Це сучасне європейське підприємство дозволить транспортувати по річці близько 0,5 млн тонн вантажів на рік, автомобільні дороги в області будуть розвантажені на 21 тис. вантажівок. Крім того, це дасть позитивний екологічний ефект за рахунок значного скорочення викидів продуктів згорання палива в атмосферу», - зазначив голова херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

«Сьогодні це взірцеве підприємство, яке дозволяє говорити про великі перспективи у соціально-економічному розвитку. Наразі будівництво відбувається згідно графіку. До першого березня буде забито 3600 паль та планується вже першого травня здати об’єкт в експлуатацію. Важливим також є і практика створення 1500 робочих місць під час будівництва та після здачі в експлуатацію - 150 постійних місць, де будуть працювати жителі району», - наголосив Андрій Гордєєв.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови

Поштова адреса: 73000, Херсонська обл., Херсон, площа Свободи, 1

Гаряча телефонна лінія голови Херсонської ОДА
0-800-50-40-77

Онлайн-приймальня

Соціальні мережі