Menu

Андрій Гордєєв має намір створити інвестиційну раду області

Андрій Гордєєв під час засідання колегії обласної державної адміністрації розповів про необхідність створення в області інвестиційної ради, до складу якої будуть входити спеціалісти, які мають досвід в залучені інвестицій

Станом на 01 квітня 2016 року на території області реалізовувалося 12 стратегічних інвестиційних проектів у різних сферах життєдіяльності, переважно у галузі будівництва об’єктів з вироблення альтернативних видів енергетики та об’єктів з вирощування й переробки сільськогосподарської продукції, загальною кошторисною вартістю близько 17228,7 тис.грн.

 Про це під час засідання колегії обласної державної адміністрації, сьогодні, 24 травня, зазначила заступник директора Департаменту зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів обласної державної адміністрації Анаїт Ованесян.

Анаїт Ованесян розповіла, що ефективно проводилася робота у напрямку вдосконалення практики виділення на території області земельних ділянок, вільних від забудови, під будівництво об’єктів торговельного, соціально-побутового, рекреаційного та культурного обслуговування населення, які пропонуються інвесторам для реалізації перспективних інвестиційних проектів.

Так, за підсумками проведеної роботи встановлено, що станом на 01 березня 2016 року на території області налічувалася 181 земельна ділянка, загальною площею 9086,02 га.

Слід зазначити, що за рахунок надання реципієнтам області грантової підтримки, станом на 01 січня 2016 року в області реалізовано 12 проектів міжнародної технічної допомоги, загальною вартістю 18 082 423,5 доларів США орієнтовно.

В свою чергу, голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв наголосив на необхідності створення в області інвестиційної ради, до складу якої будуть входити спеціалісти, які мають досвід в залучені інвестицій.

«По кожному району області є багато об’єктів – непрацюючих ферм, підприємств. Ми створимо інвестиційну раду, дамо доручення головам райдержадміністрацій проінвентаризувати ці об’єкти та надати свої ідеї щодо того, які саме інвестиційні проекти можливо запровадити», – наголосив керівник області.

За словами Андрія Гордєєва, після проведення інвентаризації цих об’єктів інвестиційна рада у подальшому буде займатися питаннями оформлення інвестиційних майданчиків.

«Інвестиційні майданчики необхідні для можливості подальшого представлення інвестиційних пропозицій потенційним інвесторам», – підкреслив голова облдержадміністрації.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови

Поштова адреса: 73000, Херсонська обл., Херсон, площа Свободи, 1

Гаряча телефонна лінія голови Херсонської ОДА
0-800-50-40-77

Онлайн-приймальня

Соціальні мережі