Menu

Освітяни Херсонщини зібралися на засідання колегії управління освіти та науки облдержадміністрації

Сьогодні, 26 травня, відбулося засідання колегії управління освіти та науки облдержадміністрації, яку відкрив голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

На заході також були присутні перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова, народний депутат Верховної ради України Олександр Співаковський, керівники місцевих органів управління освітою, голови сільських, селищних рад області.

«Освітня галузь – пріоритет у діяльності обласної державної адміністрації. Протягом останніх двох років в області багато зроблено, однак хотілося б, щоб ініціаторами розгляду актуальних проблемних питань, координаторами щодо шляхів удосконалення цього напрямку виступали органи освіти на місцях, керівники навчальних закладів. Кожен із нас повинен контролювати ситуацію, а не пливти за течією», – наголосив Андрій Гордєєв.

Загалом на колегії розглянули питання, щодо розвитку мережі дошкільних навчальних закладів в області, про стан викладання предмета «Захист Вітчизни» у загальноосвітніх навчальних закладах області, про завершення опалювального періоду 2015/16 року та підготовку навчальних закладів області до роботи у новому 2016/17 навчальному році та опалювальному періоді.

З усіх розглянутих питань порядку денного колегія управління освіти та науки облдержадміністрації ухвалила відповідні рішення.

Крім прийнятих рішень, виконання яких передбачає і надалі стабільний та системний розвиток освітньої галузі краю, вкотре було наголошено, що лише спільні узгоджені дії усіх гілок влади, компетентних представників громадськості дають позитивний результат і направлені насамперед на благо найдорожчого – дитини.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови

Поштова адреса: 73000, Херсонська обл., Херсон, площа Свободи, 1

Гаряча телефонна лінія голови Херсонської ОДА
0-800-50-40-77

Онлайн-приймальня

Соціальні мережі