Menu

Потенціал Херсонщини обговорили під час прес-конференції

Сьогодні, 30 травня, відбулася прес-конференція за участю голови облдержадміністраціїї Андрія Гордєєва, Надзвичайного та Повноважного Посла Королівства Швеції в Україні Й.В.Андреаса фон Бекерата, заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Наталії Микольської та директора Департаменту регіональних програм Міжнародного торгового центру Пана Ашиши Шаха.

«У Херсонщині величезний потенціал. Я вважаю, саме наш проект може реалізувати цей потенціал. Він допоможе представникам малого та середнього бізнесу південного регіону досягати європейського ринку», – наголосив Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Швеції в Україні Й.В.Андреас фон Бекерат під час прес-конференції, яка відбулася після урочистого запуску проекту «Сприяння виходу українських МСП плодоовочевого сектора на світовий та внутрішній ринки і включення їх до ланцюгів доданої вартості». Повноважний Посол також зауважив, що розмір фінансування зазначеного проекту складає понад 2 млн грн.

У прес-конференції також взяли участь голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Наталія Микольська, директор Департаменту регіональних програм Міжнародного торгового центру Пан Ашиш Шах.

«На ринок Європейського Союзу чи на ринок світового бізнесу виходити складно, але кількість українських компаній, які на ньому є – зростає. Цей проект спрямований на те, щоб визначити проблематику, і наше завдання полягає в тому, щоб відпрацювати всі ланки, організувати злагоджену роботу та показати, що для кожного бізнесмена є своє місце і є свій прибуток», – зазначила Наталія Микольська та додала, що нам необхідно показати місцевим бізнесменам можливості, які є на міжнародних ринках.

IMG_1122

У свою чергу Андрій Гордєєв підкреслив, що зазначений проект буде реалізовуватися протягом 4 років в декілька етапів: «Це є міжнародний проект. Очікувати вже завтра результатів немає сенсу. Цей проект розрахований на 4 роки саме для того, щоб виховувати серед українських підприємців ініціативу виходу на європейські ринки».

Крім того на заході було відзначено, що у вересні в регіоні планується відкриття офісу.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови

Поштова адреса: 73000, Херсонська обл., Херсон, площа Свободи, 1

Гаряча телефонна лінія голови Херсонської ОДА
0-800-50-40-77

Онлайн-приймальня

Соціальні мережі