Menu

Луценко представив у Херсоні нового прокурора області

1 липня Генеральний прокурор України Юрій Луценко представив колективу Херсонської обласної прокуратури нового керівника – Віталія Тригубенка.

Головними завданнями  новопризначеного прокурора та всіх працівників обласної прокуратури Юрій Луценко під час представлення назвав відновлення довіри до правоохоронних органів та розкриття фактів корупції на обласному і районному рівнях.

– Ми маємо ловити велику рибу. Недоторканність серед чиновників та сильних цього світу закінчилася, – заявив Генеральний прокурор.

Луценко зауважив, що для ефективності роботи необхідно навести лад всередині самої прокуратури.

– Прошу залишитися в обласній прокуратурі тих, хто хоче працювати по закону, а бізнес-прокурорів прошу піти геть, – сказав Юрій Луценко. – Лексуси та Ауді у прокурорів і слідчих ставлять під сумнів чесність всієї прокуратури.

Генпрокурор заявив про свою готовність підтримати справжніх професіоналів та борців за верховенство права і справедливості:

– Кожному прокурору і службовцю, який законним шляхом піде проти сильних цього світу, я прикрию спину.

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв звернувся до Юрія Луценка з проханням допомогти відновити законність у землекористуванні на узбережжях Херсонщини, припинити рейдерські захоплення сільськогосподарських земель та урожаїв, навести порядок у видобутку піску, зламавши систему "кришування" на рівні області та столиці.

Генеральний прокурор дав доручення Віталію Тригубенку негайно втрутитися у ситуацію, припинивши беззаконня у земле- та надрокористуванні.

– Ми маємо показати людям, що влада міняється, – зазначив Юрій Луценко.

Довідка

Тригубенко Віталій Миколайович

Народився: 9 вересня 1981 року в селищі Кегичівка Харківської області

Освіта: У 2004 році закінчив Національну юридичну Академію України за спеціальністю «Правознавство»

  • В органах прокуратури працює з липня 2004 року.
  • Обіймав посади від помічника прокурора району до начальника управління з питань представництва інтересів громадянина або держави в суді, протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим Генеральної прокуратури України.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови

Поштова адреса: 73000, Херсонська обл., Херсон, площа Свободи, 1

Гаряча телефонна лінія голови Херсонської ОДА
0-800-50-40-77

Онлайн-приймальня

Соціальні мережі