Menu

Вживаємо додаткових заходів для зміцнення обороноздатності області – Андрій Гордєєв

Сьогодні в закритому режимі під головуванням губернатора А.Гордєєва пройшла рада оборони області. На ній крім її постійних членів були присутні голова обласної ради А.Путілов та депутати обласної ради – члени бюджетної комісії.

На раді піднімалося питання про додаткові заходи щодо зміцнення обороноздатності й територіальної оборони області і про їх фінансування з обласного бюджету. З цього питання доповідав заступник голови обласної ради В.Чабан, який доповів про необхідність фінансування цих заходів в межах коштів обласного бюджету. Він запропонував виділити необхідну суму, обраховану структурними підрозділами облдержадміністрації.

Серед заходів передбачається проведення військових зборів (1,805 млн грн), відновлення та додаткові роботи в системі захисту, що входить у зону відповідальності угрупування «Південь» (668 тис. грн), виготовлення протитанкових «їжаків» (вартість витратних матеріалів 121 тис. грн), ще 775 тис. грн передбачено програмою (по лінії СБУ).

Як зазначив голова ради оборони області Андрій Гордєєв: «Для того щоб спланувати і розробити ці конкретні пропозиції, які ми надаємо на розгляд обласної ради ми разом з представниками військових частин, прикордонних та правоохоронних підрозділів провели виїзні наради на території прикордонних районів області. Також з цією метою ми взяли участь у декількох виїзних нарадах Генштабу Збройних сил України, які нещодавно проводилися в Маріуполі.

Депутати облради взяли до уваги всі пропозиції, які прозвучали на раді оборони. Вони планують розглянути запропоновані заходи та передбачені для цього конкретні кошториси на засіданні бюджетної комісії, яка відбудеться завтра о 10-й годині.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови

Поштова адреса: 73000, Херсонська обл., Херсон, площа Свободи, 1

Гаряча телефонна лінія голови Херсонської ОДА
0-800-50-40-77

Онлайн-приймальня

Соціальні мережі