Menu

Керівники області відвідали оновлену станцію екстреної медичної допомоги у Генічеському районі

Під час робочої поїздки у Генічеський район голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв взяв участь у відкритті оновленої станції екстреної медичної допомоги у селі Рівне.

Станція була оновлена за ініціативи обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (головний лікар Бовкун Ю.В.) та за підтримки голови Генічеської районної ради Євстратова А.О., голови Генічеської районної державної адміністрації Воробйова О.С., і Рівненського сільського голови Мельницького О.В. Тут було здійснено ремонт та обладнання приміщення пункту постійного базування бригад Генічеської станції швидкої допомоги.

Участь у відкритті узяли голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер, заступник голови ОДА Валентина Січова, депутати обласної ради Євген Рищук, Олександр Адамчик, Дмитро Бутрій та директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Короленко. 

Під час урочистого відкриття Віктор Короленко розповів про необхідність відкриття такого пункту, так як значна частина великих населених пунктів Генічеського району віддалені від районного центру на 50-70 км і забезпечити надання швидкої допомоги було неможливим.

«Відкриття Рівненського пункту має покращити медичне обслуговування третини сільського населення Генічеського району, а це майже 18 тис. мешканців», – зазначив Андрій Гордєєв.

Проблема екстренного медичного обслуговування давно існувала у великих населених пунктах Генічеського району - Петрівка, Павлівка, Привільне, Плавське, Догмарівка, Сокологірне: раніше «швидка» добиралася сюди із Генічеська аж 40 хвилин, замість належних 20 хв. Тепер, із відкриттям нового пункту у Рівному, «швидка» прибуватиме до людей у селах за 15-20 хвилин
В оперативності надання екстреної медичної допомоги відразу пересвідчилося обласне керівництво, зателефонувавши на 103 із контрольним викликом. Вже через 40 секунд повідомлення про виклик прийшло на новий пункт екстреної допомоги в с. Рівне.

Завдяки оновленню станції роботу отримали 12 працівників – це спеціально підготовлені кадри та фахівці. Станція має необхідне медичне та технологічне забезпечення.

На капітальний ремонт приміщення селищна рада виділили 250 тис. грн, а на його утримання районна рада -120 тис. грн.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови

Поштова адреса: 73000, Херсонська обл., Херсон, площа Свободи, 1

Гаряча телефонна лінія голови Херсонської ОДА
0-800-50-40-77

Онлайн-приймальня

Соціальні мережі