Menu

Голова ОДА закликав депутатів обласної ради якнайшвидше прийняти бюджет на 2017 рік

29 грудня депутати Херсонської обласної ради мають затвердити  бюджет області на 2017 рік.

Ще 8 грудня проект обласного бюджету було винесено на розгляд профільної комісії обласної ради, але голова комісії Павло Філіпчук не провів жодного засідання за участю всіх депутатів комісії. Голова облради Владислав Мангери висловив думку, що можна жити за тимчасовими розрахунками, а розглянути бюджет можна і в січні-лютому. Але, якщо депутати не приймуть проект бюджету до кінця поточного року, в січні наступного року Херсонська область матиме у розпорядженні лише 1/12 частину бюджетних коштів 2016 року.

Тому голова облдержадміністрації закликав депутатів вирішити питання прийняття бюджету якнайшвидше, навіть, якщо для цього потрібно буде  відкласти свої вихідні.

- З 9 грудня проект обласного бюджету знаходиться в обласній раді, ще до цього моменту голова бюджетної комісії Павло Філіпчук працював разом з Департаментом фінансів, всі працювали, часу було достатньо. Але ви вибрали інший формат: замість того, щоб збирати бюджетну комісію, ви проводите робочі групи, заслуховує керівників Департаментів. Це, звичайно, добре, що ви вникаєте, але це не зовсім робота бюджетної комісії, - зазначив голова ХОДА під час сесії облради.

- З 1 січня мінімальна зарплата 3200 гривень. І ніякої "тимчасовий кошторис" не зможе забезпечити вчителям, лікарям та іншим працівникам бюджетної сфери виплату належної їм зарплати. Як люди відреагують, якщо отримають всього 1100 гривень замість 3200? Ви візьмете на себе таку відповідальність ?! - Звернувся Гордєєв до Мангера і Філіпчука.

Андрій Гордєєв висловив думку, що депутати займаються популізмом замість того, щоб прийняти рішення,  і не голосують за прийняття бюджету, а 24 тисячі людей, які належать до бюджетної сфери Херсонщини можуть залишитись в січні без підвищеної заробітної плати.

Нагадаємо, що на засіданні сесії Херсонської облради, яке пройшло 23 грудня бюджет області депутати не прийняли, пояснюючи це тим, що проект не був обговорений на бюджетній комісії. Відтак, голова обласної ради Владислав Мангер не закрив сесію, а оголосив перерву в ході сесії до 29 грудня 2016 року для проведення бюджетної комісії та розгляду проекту бюджету на 2017 рік.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови

Поштова адреса: 73000, Херсонська обл., Херсон, площа Свободи, 1

Гаряча телефонна лінія голови Херсонської ОДА
0-800-50-40-77

Онлайн-приймальня

Соціальні мережі