Menu

До бійців військової частини завітали губернатор та "Квартал 95"

У ці дні на Херсонщину з гастрольним концертним виступом завітала студія «Квартал 95». Перебуваючи в обласному центрі, учасники колективу вирішили завітати до військової частини А 1836, щоб поспілкуватися з особовим складом і привітати бійців з наступаючими новорічними й різдвяними святами.

Колектив студії вирішив провести зустріч з військовослужбовцями у форматі особистого спілкування та відповісти на поставлені питання й дізнатися про сьогодення військового життя. На зустрічі з військовими був також присутнім голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

Бійці багато цікавилися про буденне життя артистів, їх вподобання й життя поза роботою, адже студія настільки популярна сьогодні в Україні й поза її межами. Зіркові гості відверто розповідали про свою діяльність, багато жартували й невимушено вели діалог із військовослужбовцями.

Учасник колективу студії Євген Кошовий побажав військовослужбовцям здоров`я, миру й спокійної служби, а всім мешканцям Херсонської області – усіх життєвих гараздів і шанобливого ставлення до військовослужбовців, розуміння важливості несення військової служби у теперішніх умовах.

Поділився враженнями від зустрічі з зірками й керівник особового складу військової частини А 1836, капітан Олександр Риков:

«Для бійців такі зустрічі дуже важливі, вони є психологічною розрядкою у плині суворого військового життя. Взагалі, ми намагаємося періодично запрошувати до себе в гості відомих українців і дуже вдячні колективу «Кварталу 95» за їх візит, який подарував кожному офіцеру й солдату строкової служби справжнє задоволення і позитив».

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови

Поштова адреса: 73000, Херсонська обл., Херсон, площа Свободи, 1

Гаряча телефонна лінія голови Херсонської ОДА
0-800-50-40-77

Онлайн-приймальня

Соціальні мережі