Menu

Питання водозабезпечення земельних площ вкрай важливе для Херсонщини – Андрій Гордєєв

Андрій Гордєєв перевірив роботу міжрайонного управління водного господарства під час робочого візиту до Горностаївського району 8 лютого.

Начальник управління Іван Єрух доповів голові облдержадміністрації, що Верхньорогачинський, Великолепетиський і Горностаївський райони є основними водокористувачами міжрайонного управління, зрошувані площі яких забезпечуються водою відповідно до потреб. Він також продемонстрував голові облдержадміністрації мапу з усіма основними територіями, які обслуговуються господарством.
«Наразі планується модернізація Рубанівської зрошувальної системи за кошти державної програми у розмірі 30 млн грн і приватних інвестицій загальною сумою 60 млн грн», - поінформував керівник міжрайонного управління водного господарства Іван Єрух.
«Питання водозабезпечення земельних площ області вкрай важливе для Херсонщини як аграрного регіону в цілому. Дуже добре, що Урядом країни такі питання підтримуються за рахунок держави й цільових програм. Але добре й те, що важливість розвитку землеробства підтримують і представники приватного сектору економіки», - дав власну оцінку роботи профільного управління по проведенню візиту голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

 

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови

Поштова адреса: 73000, Херсонська обл., Херсон, площа Свободи, 1

Гаряча телефонна лінія голови Херсонської ОДА
0-800-50-40-77

Онлайн-приймальня

Соціальні мережі