Menu

Андрій Гордєєв представив шістьох голів РДА

Протягом останнього тижня голова херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв представив нових керівників шести районів області: Горностаївського, Іванівського, Новотроїцького, Чаплинського, Високопільського та Голопристанського.

Горностаївську РДА очолив Олександр Сергійович Єрохін, який до того часу впродовж 6 місяців займав посаду першого заступника керівника РДА.

Олександр Єрохін під час представлення 8 лютого наголосив на тому, що пріоритетними напрямками майбутньої роботи буде розвиток агропромислового сектору, підтримка місцевих товаровиробників і покращення дорожньої інфраструктури.

Представляючи нового керівника району, голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв зауважив на тому, що разом районна й обласна державні адміністрації спільно вирішуватимуть актуальні для Горностаївського району питання, в першу чергу – це забезпечення якісного водопостачання.

«Для найскорішої відбудови свого краю потрібно об’єднуватися в громади. Це надасть спроможність і можливості до розвитку, контролю місцевого бюджету й визначення пріоритетів для місцевої громади», - звернув увагу мешканців району Андрій Гордєєв.

Вже у квітні у Горностаївському районі відбудуться перші вибори об’єднаних територіальних громад. До Горностаївської селищної ОТГ входитимуть селищна та сільські ради: Горностаївська, Славненська, Великоблаговіщенська, Заводівська, Козаче-Лагерська, Маринська, Ольгинська, Червоноблагодатненська.

Також чекають на дату призначення виборів Костянтинівська сільська  ОТГ. До її складу ввійдуть Антонівська, Дубівська, Костянтинівська та Червонополянська сільські ради.

Іванівську РДА очолив Довбня Сергій Леонідович, який був урочисто представлений 8 лютого.

«Іванівський район більш за всі віддалений від обласного центру й багато в чому потребує особливої уваги з боку обласної влади. Керівництво облдержадміністрації гарантує всебічну підтримку й сподівається на ефективну роботу новообраного голови району», - зазначив Андрій Гордєєв.

Після урочистого представлення, Андрій Гордєєв провів нараду з представниками місцевого самоврядування. Під час якої обговорили питання ямкового ремонту доріг в районі загальною вартістю 1 млн грн, впровадження реформи децентралізації в районі та актуальні питання Іванівського району.

Новотроїцьку РДА очолила Солтановська Наталія Іванівна, яку Андрій Гордєєв представив 9 лютого під час наради з пріоритетних напрямків розвитку кількох районів області, яка проходила у Новотроїцькому районі. Новопризначена голова має дві вищі освіти за спеціальностями економіст менеджер та спеціаліст державної служби, а загальний стаж її роботи на державній службі складає понад 18 років.

Під час своєї промови Наталія Солтановська пообіцяла громаді працювати на розвиток району, впроваджувати реформу децентралізації, залучати нових інвесторів та підвищувати рівень економіки в районі.

Далі у ході наради були розглянуті питання будівництва міжселищного газопроводу від смт Асканія-Нова до м. Генічеськ, завдяки якому буде газифіковано й Новотроїцький район, а також заходи з наповнення місцевих бюджетів, ремонту та утримання доріг, перспективи розвитку дорожньої інфраструктури у 2017 році, земельних відносин, перспективи розвитку зрошення, тощо.

Чаплинську РДА очолив Бурейко Олександр Альбертович, якого було представлено 9 лютого. Він з 2015 року працював заступником голови Чаплинської районної державної адміністрації.

Новий голова подякував за надану довіру та поінформував громаду про пріоритетні  завдання на новій посаді -  впровадження реформ, покращення якості соціальних послуг та найголовніше - це забезпечення обороноздатності району.

Андрій Гордєєв рекомендував Олександру Бурейку надати допомогу головам ОТГ у визначенні об'єктів для фінансування з Державного фонду регіонального розвитку: "Чаплинський район - передовий у впровадженні реформи децентралізації, тому ви повинні активно його розвивати".

Зараз на території Чаплинського району створено 4 об'єднані територіальні громади.

Високопільську РДА очолив Старух Сергій Володимирович, якого представив 10 лютого Андрій Гордєєв під час робочого візиту до рвйону.

Серед пріоритетів у своїй роботі на новій посаді  Сергій Старух назвав ремонт доріг, вирішення соціальних проблем, спортивне та патріотичне виховання молоді, забезпечення надання якісних послуг в освітній та медичній галузях району, а також розвиток сільського господарства.

По закінченню урочистого представлення Андрій Гордєєв повідомив приємну новину для мешканців району, що для нього виділено 1 млн грн на ямковий ремонт доріг, які можна буде використати вже у березні поточного року.

Голопристанську РДА очолила Гасаненко Тетяна Василівна, яку представив  керівник області 10 лютого.

Андрій Гордєєв зазначив, що це призначення надзвичайно важливе, адже Голопристанський район – провідний регіон області за економічними показниками:

- Приємно представляти сьогодні молоду, амбітну та досвідчену людину. Сьогодні молоде покоління управлінців готове до змін, інновацій та впровадження реформ, - підкреслив він та висловив сподівання на плідну працю задля розвитку району, області та країни.

Тетяна Гасенко висловила подяку за довіру та сподівання на конструктивну співпрацю з громадськими організаціями, владою міста, промисловими та сільськогосподарськими підприємствами, активістами району. Також новопризначений керівник району розповіла про першочергові завдання для неї на новій посаді, це - ремонт доріг та екологія рідного краю.

 

 

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови

Поштова адреса: 73000, Херсонська обл., Херсон, площа Свободи, 1

Гаряча телефонна лінія голови Херсонської ОДА
0-800-50-40-77

Онлайн-приймальня

Соціальні мережі