Menu

Андрій Гордєєв: «Якщо всі аграрії будуть діяти згідно з Законами України, невдовзі ми матимемо потужний аграрний сектор на Херсонщині»

27 липня у рамках робочої поїздки Міністра юстиції України Павла Петренка у конференц-залі Херсонської обласної державної адміністрації відбувся «круглий стіл» з представниками агропромислового комплексу.

До заходу долучився голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв, начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Костянтин Хутковський, директор Департаменту агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації Олександр Паливода, заступник начальника головного територіального управління з питань державної реєстрації  – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Григорій Галковський, а також власники фермерських господарств Херсонщини та громадські організації, що виражають інтереси до аграрного бізнесу.

У ході наради Павло Петренко та Андрій Гордєєв відповідали на запитання аграріїв, які їх найбільше турбують, а саме, про право власності на землю, рейдерські захоплення земель, які на превеликий жаль, мають місце, та подвійну реєстрацію земельних площ.

Міністр юстиції України Павло Петренко прокоментував: «Зараз на порядку денному стоїть питання щодо земельної реформи, згідно з якою всі землі, що знаходяться в державній власності, будуть ефективно використані та передані до об’єднаних територіальних громад. Ми повинні сприяти розвитку фермерства та аграрного сектору в Україні і бути на одному рівні з передовими країнами світу».

Також Міністр запропонував створити оперативний штаб на базі територіального управління юстиції у Херсонській області, де можна буде оперативно реагувати на рейдерські захоплення. Крім того, було прийнято рішення навчати аграріїв правильно оформлювати документи, адже багато шахрайств відбувається саме при підписанні документів.

Очільник області Андрій Гордєєв зазначив: «Сьогоднішня нарада з аграріями та Міністром юстиції  є векторною. Ми повинні розуміти, що право власності непорушне. Ті реформи, які проводяться Урядом і Парламентом є дієвими. У майбутньому вони допоможуть створити потужний аграрний сектор за умови, якщо всі будуть діяти у правовому полі. Переконаний, що приїзд пана Петренка на Херсонщину і його відверте спілкування з аграріями є результативним».

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови

Поштова адреса: 73000, Херсонська обл., Херсон, площа Свободи, 1

Гаряча телефонна лінія голови Херсонської ОДА
0-800-50-40-77

Онлайн-приймальня

Соціальні мережі