Menu

Андрій Гордєєв: Рада безстроково продовжила мораторій на виплату російського боргу

Верховна Рада України скасувала кінцеву дату дії мораторію на виплату частини державного боргу, встановлену чинним законодавством.

За відповідний проект закону «Про внесення зміни до статті 4 Закону України «Про особливості здійснення операцій з державним, гарантованим державою боргом та місцевим боргом» щодо набрання чинності, реєстр.№3677, проголосували 242 народних депутата.

Народний депутат з фракції «Блок Петра Порошенка» Андрій Гордєєв, виступаючи з парламентської трибуни, розповів, що скасування норми про граничний термін дії мораторію торкнеться, насамперед, «російських» єврооблігацій на 3 млрд дол., які мали бути погашені в 2015 році, а також гарантованого державою кредиту ”Укравтодору” на 140 млн дол.

Норма про граничний термін дії мораторію торкнеться, насамперед, «російських» єврооблігацій на 3 млрд дол

«Комітет Верховної Ради України з питань бюджету на своєму засіданні 17 лютого 2016 року розглянув  даний проект Закону України, і ухвалив рішення рекомендувати Раді прийняти за основу та в цілому як закон», – сказав Гордєєв.

Він також зазначив, що закон спрямований на:

  • забезпечення фінансової стабільності, боргової стійкості країни та попередження негативного впливу потенційних випадків невиконання зобов’язань за зовнішнім державним боргом та гарантованим державою боргом;
  • досягнення реалізації попередніх умов та виконання зобов’язань, взятих на себе Україною відповідно до програми МВФ;
  • продовження терміну дії правових підстав для пошуку подальших шляхів реструктуризації зовнішніх боргових зобов’язань та вчинення правочинів щодо зміни умов запозичень.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови

Поштова адреса: 73000, Херсонська обл., Херсон, площа Свободи, 1

Гаряча телефонна лінія голови Херсонської ОДА
0-800-50-40-77

Онлайн-приймальня

Соціальні мережі