Menu

Президент України представив голову Херсонської облдержадміністрації Андрія Гордєєва

Сьогодні, 28 квітня Президент України Петро Порошенко у Херсоні представив нового голову Херсонської обласної державної адміністрації. Ним став народний депутат України VIII скликання Андрій Гордєєв.

«Херсонщина отримала молодого керівника, який має підтримку і в Києві, і на Херсонщині. Завдяки його роботі забезпечено фінансування з державного бюджету на реалізацію проектів для розвитку області», – зазначив Президент України Петро Порошенко.

Президент України зазначив, що Андрій Гордєєв – наймолодший очільник області в Україні.

Андрій Гордєєв вже як голова облдержадміністрації подякував за довіру та можливість працювати на Херсонщині.

Звертаючись до мешканців Херсонщини новий голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв визначив п’ять важливих пріоритетів розвитку області.

По-перше – це розвиток промисловості, АПК та альтернативної енергетики: «Нам потрібно відновити зрошення, щоб збільшити врожайність і площі поливу. Роботу над цим ми вже розпочали разом із Світовим банком. Відновлення зрошення оживить сільське господарство, зросте вартість землі, збільшаться бюджети, запрацює переробна галузь, у людей з’явиться робота», – підкреслив Андрій Гордєєв.

Він також відзначив необхідність створення індустріальних парків для підвищення конкурентоспроможності регіону, його інвестиційної привабливості та розвитку виробничих потужностей.

Другим пріоритетом Андрій Гордєєв визначив безпеку: «Наше завдання – захистити людей. Безпека життя громадян має стати важливим пріоритетом нашої роботи», – наголосив він та додав, що розраховує на злагоджену роботу Служби безпеки України, Національної поліції та прокуратури.

Новий очільник області третім пріоритетом визначив розвиток туризму. Він зазначив, що потрібні нові правила, нові люди, нові напрямки для того, щоб залучити на Херсонщину більше туристів і набагато більше інвесторів, ніж зараз: «В цьому є не тільки комерційна, але й політична складова. Крим сьогодні дивиться на Україну через Херсонщину. Тому наша область має бути візитною карткою всієї нашої держави».

Андрій Гордєєв наголосив на важливості розвитку культури та духовності – це четвертий пріоритет.

П’ятим пріоритетом розвитку області голова облдержадміністрації визначив підтримку молоді та спорту.

«Сьогоднішня молодь – це майбутнє нашої країни. Ми закладаємо фундамент для здорового та успішного майбутнього наших дітей. Ми докладемо всіх зусиль, щоб майбутнє нашої Херсонщини було успішним, і на рідній херсонській землі люди були щасливими», – резюмував Андрій Гордєєв.

Скачати: Довідка про Андрія Гордєєва

Більше про роботу Андрія Гордєєва

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови

Поштова адреса: 73000, Херсонська обл., Херсон, площа Свободи, 1

Гаряча телефонна лінія голови Херсонської ОДА
0-800-50-40-77

Онлайн-приймальня

Соціальні мережі