Menu

Губернатор із громадськістю проінспектував стан виконання ямкового ремонту доріг

Андрій Гордєєв разом з представниками громадськості, журналістами, державною фінансовою інспекцією в Херсонській області та правоохоронними оргаами проінспектував стан виконання поточних ремонтних робіт на автошляху Р57 сполученням Олешки-Гола Пристань -Скадовськ.

«Ми відреагували на повідомлення представників громадськості про те, що на цій ділянці дороги ямковий ремонт ведеться не по технології. Вчора було зареєстровано кримінальне провадження стосовно цієї заяви для з’ясування всіх обставин», – зазначив Андрій Гордєєв.

За його словами на ямковий ремонт доріг в Цюрупинському районі було виділено близько 1 млн 700 тис. грн.

«Я дуже вдячній громадськості за те, що вона бере активну участь у житті області і має значний вплив на всі процеси які проходять всередині регіону», – підкреслив Андрій Гордєєв.

Після інспекція стану виконання ремонту доріг, голова облдержадміністрації та представники громадськості не підтвердили факт порушення техніки ямкового ремонту зазначеної ділянки дороги.

IMG_6487

Як повідомив Андрій Гордєєв не дивлячись на те, що працівники «Облавтодору» уже майже два місяці не отримуються заробітну плату у зв’язку з блокуванням рахунків держпідприємства, вони все одно продовжують здійснювати свою роботу.

«Всі сили Облавтодору були направлені на виконання ямкового ремонту саме тих доріг, які ведуть до курортів Херсонщини – Залізний порт, Скадовськ, Генічеськ. Адже туристичний сезон має розпочатися 01 червня і дороги повинні бути в гарному стані», – підкреслив Андрій Гордєєв.

IMG_6479

Крім того він додав, що закликає громадськість ще активніше долучатися до інспектування стану виконання ремонту дорожнього покриття та всіх процесів, які проходять на території Херсонщини.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови