Menu

Голова ОДА відвідав Херсонський нафтопереробний завод

Головною метою візиту губернатора була підготовка реалізації проекту з реконструкції та модернізації заводу.

Голова облдержадміністрації разом із заступниками оглянули законсервоване виробництво та ознайомились з презентацію проекту реконструкції заводу, яка дозволить запустити переробку 4,5 млн т нафти на рік. Цей проект є в переліку інвестиційних проектів Мінекономрозвитку України. 

На час реконструкції очікується залучення близько 6,5 тисяч працівників, а по завершенню реконструкції тут працюватиме 1300 працівників.

– Реконструкція ХНПЗ – це масштабний інвестиційний проект, який ми спільно з керівництвом заводу та Урядом України зможемо реалізувати на території Херсонської області. Херсонщина тільки виграє, якщо матиме сучасний нафтопереробний завод, який створить робочі місця, сплачуватиме податки та інші платежі у бюджет.
Це і є конкретні кроки до інвестиційного розвитку Херсонської області. Ми розуміємо, що реалізувати такий проект зможе лише іноземний інвестор. А тому наше завдання, крім допомоги в реалізації проекту, полягає також у тому, щоб створити на Херсонщині відповідний інвестиційний клімат, – зазначив голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв. – Як обласна державна адміністрація ми зробимо все, щоб цей інвестиційний клімат був максимально сприятливим і комфортним для світового бізнесу!

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови

Поштова адреса: 73000, Херсонська обл., Херсон, площа Свободи, 1

Гаряча телефонна лінія голови Херсонської ОДА
0-800-50-40-77

Онлайн-приймальня

Соціальні мережі