Menu

«Що ви будете робити через чотири місяці? Путіну телефонувати?» – Гордєєв чиновнику Генічеської міськради

Під час засідання колегії Херсонської обласної державної адміністрації, яке відбулося сьогодні, 15 червня, голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв різко розкритикував підготовку до опалювального сезону 2016-2017 років у місті Генічеськ.

Наразі гостро стоїть необхідність переоснащення газового обладнання на твердопаливне. У зв’язку з цим Генічеській РДА і Генічеському міськвиконкому було доручено провести інвентаризацію приватного сектору селищ Генічеського району і міста Генічеськ щодо наявності в населених пунктах паливних котлів.

Губернатор Херсонщини Андрій Гордєєв наголосив на важливості якнайшвидшого проведення інвентаризації.

– Є об’єкти соціальної сфери – школи, дитячі садки і лікарні. Наше з вами завдання – забезпечити туди постачання опалення. Що стосується приватного сектору, вам треба оповістити людей про можливість переходу на твердопаливні котли, – звернувся Андрій Гордєєв до представників Генічеської РДА та міського управління ЖКХ.

Очільник області розкритикував незнання ситуації щодо підготовки до нового опалювального сезону начальником управління ЖКГ Генічеського міськвиконкому, який не зміг відповісти на запитання про кількість об’єктів соціальної сфери міста і їх готовність до осінньо-зимового періоду.

– Початок опалювального сезону через 4 місяці. Що ви будете робити – Путіну телефонувати? Ви посадова особа, яка зобов’язана забезпечувати координацію всіх дій по тих завданнях, що перед вами стоять. Це ж не політика, це звичайне життя, – зауважив Андрій Гордєєв.

Голова Херсонської ОДА дав доручення до кінця червня подати конкретний план заходів підготовки до опалювального сезону міста Генічеськ.

Обговорення підготовки до опалювального сезону на Херсонщині відбулося під час засідання колегії Херсонської ОДА, яке прошло в прямому ефірі.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови