Menu

На Херсонщині збиратимуть індійські електробуси

Підписано меморандум із «AZAD Group of companies» про створення в області нового виробництва.

В приміщенні облдержадміністрації було підписано трьохсторонній меморандум про співпрацю та взаємодію між головою Херсонської обласної державної адміністрації Андрієм Гордєєвим, Херсонським міським головою Володимиром Миколаєнко та генеральним директором компанії «AZAD Group of companies» Бупіндером Сінгх Чадха. Перемовини щодо спільних дій із впровадження проекту будівництва та збирання електробусів у Херсонській області тривали близько півроку, останні три дні представники потужної компанії «AZAD Group of companies» детально ознайомились з наявними виробничими потужностями в області, в  результаті чого відібрали потенційні ділянки, на який відбудеться створення крупно вузлової зборки електротранспорту муніципального призначення -ТОВ «Механічний завод» та ТОВ ННП «Херсонський машинобудівний завод».

IMG_4587

«Ми зацікавлені у впровадженні цього проекту на Херсонщині, це буде підґрунтям наших прямих відносин з міжнародними фінансовими організаціями, такими як ЄБРР. Як тільки розпочнеться зборка електробусів –  можливо буде звертатися іншим регіонам України до Херсонщини для придбання екологічно чистого сучасно транспорту. За нашими домовленостями компанія терміном на 3 місяці надасть в тестове користування м.Херсону один електробус для перевірки його в експлуатації та економічного обрахунку. За технічними характеристиками, електробус має 250 км запасу ходу, 4 години зарядки, але все це треба спробувати на практиці», – зазначив губернатор області Андрій Гордєєв.

IMG_4574

Ще він розповів, що має на меті випробувати новий електробус під час проведення Міжнародного інвестиційного форуму.

Голова ОДА  Андрій Гордєєв запросив пана Бупіндера Сінгх Чадха взяти участь у економічному заході півдня України – ІХ Міжнародному інвестиційному форумі «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток».

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови