Menu

Андрій Гордєєв: Крим не може існувати без материкової частини України

Таку думку голова Херсонської облдержадміністрації висловив під час обговорення питання щодо стану теплозабезпечення Генічеського району на засіданні виїзної колегії ОДА 16 листопада.

«Сьогодні коли півострів не має власного водопостачання, подачі електроенергії та газу, пропагандистська машина країни-агресора стверджує про те, що материкова Україна не зможе нормально функціонувати без Криму», – звернув увагу Андрій Гордєєв. Він нагадав, що на сьогоднішній день подачу ресурсів у напрямку Криму повністю припинено, а ця заява є черговим способом розхитати політичну ситуацію на Херсонщині і в Україні в цілому. 

«Газові свердловини в Криму, які до анексії обслуговували і Херсонщину, сьогодні затухають і не в змозі забезпечити газом навіть жителів півострова. Тому ми не беремо до уваги можливість подачі газу для жителів Генічеського району з Криму, а ведемо роботу щодо початку будівництва окремого газопроводу», – наголосив голова облдержадміністрації.

Андрій Гордєєв також зазначив, що питання забезпечення газом Генічеського району – це питання не просто місцевого масштабу, а державного: «Адже це центральна магістраль, завдяки якій з газом будуть не тільки жителі Генічеська та району, а й багатьох інших районів Херсонщини».

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови