Menu

На Херсонщині відроджується річковий транспорт

Голова облдержадміністрації взяв участь у першій тестовій поїздці судна на підводних крилах "Нібулон-Експрес" за маршрутом Херсон - Гола Пристань, яка відбулася 27 листопада.

Нове судно на підводних крилах типу “Восход”, місткістю 79 осіб, яке розвиває швидкість 65 км / год, має дальність плавання 500 км і час автономної роботи 7 годин, було виготовлено на підприємстві компанії "Нібулон". Робота з відновлення річкового пасажирського перевезення у Херсонській області ведеться завдяки співпраці Херсонської ОДА та ТОВ СП "Нібулон", про що був підписаний Меморандум в ході інвестиційного форуму «Таврійські горизонти».

Читайте також: Підписано Меморандум про співробітництво з потужним підприємством ТОВ СП „НІБУЛОН”

Подорож від Херсону до Голої Пристані на такому транспорті займає 15-17 хвилин. Флот компанії поповнили і вже пройшли передексплуатаційні випробування вже два таких два судна. За словами Генерального директора компанії "Нібулон" Олексія Вадатурського, до літа 2017 року компанія має намір поповнити флот ще п'ятьма "ракетами" і таким чином забезпечити маршрути між Миколаєвом, Очаковом, Херсоном, Залізним портом, Кінбургською косою, Вознесенському, Новою Одесою.  

Такі перевезення коштуватимуть не дорожче плати за автобусний проїзд і при цьому триватимуть набагато менше, а головним для Херсонщини є те, що саме річковий трансфер дасть змогу туристам дійсно оцінити багатогранність Херсонського регіону –  його степів, морів, плавнів, пустелі та позитивно вплине на розвиток туристичного потенціалу регіону

- Саме зараз, наприкінці року, ми вже починаємо активну роботу щодо розвитку водних перевезень Херсонщиною. Готуватися до майбутнього літнього туристичного сезону, який в області активно розвивається, потрібно заздалегідь. Впровадження річкових перевезень не тільки полегшить сьогодення мешканців Херсонщини, а й - за постійним лобіюванням голів райдержадміністрацій - надасть змогу всебічно ознайомитися з привабливістю нашого краю. Багато хто навіть серед мешканців області не має змоги подивитися на красу рідного краю через неможливість транспортного сполучення. Тож сьогодні ми активно працюємо над цим питанням не тільки щодо поновлення доріг області, а й залучаючи бізнес-інвесторів, які співпрацюють з нами й прагнуть допомогти зробити Херсонщину європейським регіон, привабливим для іноземців, - зазначив Андрій Гордєєв під час брифінгу.

 

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови