Menu

На Херсонщині відновлюється робота Федерації Футболу Криму

20 лютого в Будинку футболу відбулася робоча нарада з представниками УЄФА щодо функціонування і розвитку кримського футболу на материковій частині України.

Від УЄФА у зустрічі взяли участь член Виконкому Франтішек Лавринець, повідомляє прес-служба ФФУ, віце-президент Григорій Суркіс і голова департаменту національних асоціацій Зоран Лакович. Українська сторона була представлена президентом ФФУ Андрієм Павелко, першим віце-президентом Вадимом Костюченко, віце-президентом і головою Федерації футболу Криму Сергієм Куніциним, головою Херсонської обласної федерації футболу Андрієм Гордєєвим і першим віце-президентом Федерації футболу Криму Миколою Паламарчуком.

Учасники зустрічі підвели підсумки вже реалізованих програм ФФУ, спрямованих на підтримку кримських переселенців на материку: проект соціальної відповідальності для дітей «Play away, Play everywhere - грай в гостях, грай скрізь», проведення футбольних фестивалів і змагань, розвиток футбольної інфраструктури та відновлення роботи Федерації футболу Криму на Херсонщині.

- Перш за все, я побачив, що багато вже було зроблено ФФУ. Але що для мене важливіше - я побачив інтерес, активність і бажання у людей з ФФУ, кримської і херсонської обласних федерацій, побачив як вони люблять футбол і наскільки вони готові зробити щось для розвитку футболу.

 Представники УЄФА високо оцінили співпрацю з ФФУ і підтвердили готовність продовжувати надавати всіляку підтримку кримському футболу. З цією метою в департаменті національних асоціацій УЄФА буде призначений окремий співробітник, який буде займатися кримським питанням, - поділився своїми враженнями після зустрічі Франтішек Лавринець.

-Ми маємо повну підтримку з боку УЄФА в питаннях розвитку кримського футболу, - підвів підсумки наради президент ФФУ Андрій Павелко. - Було обговорено ряд вже реалізованих проектів, а також намічені майбутні кроки співпраці. Крим - це Україна і, врешті-решт, він повернеться до складу нашої країни, тому ми зобов'язані максимально допомагати нашим співвітчизникам, які вимушено переїхали на материкову частину, створювати для них комфортні умови для занять футболом, за допомогою улюбленої гри сприяти їх адаптації до нових умовами життя.

Наступним кроком для підтримки кримського футболу стане проведення в Херсоні «Відкритого Кубка Федерації футболу АР Крим-2017», який розпочнеться вже 1 березня і буде проводитися на недавно побудованому поле зі штучним покриттям міської КДЮСШ.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови

Поштова адреса: 73000, Херсонська обл., Херсон, площа Свободи, 1

Гаряча телефонна лінія голови Херсонської ОДА
0-800-50-40-77

Онлайн-приймальня

Соціальні мережі