Menu

Херсонській та Кримській футбольним організаціям УЄФА виділить 1 млн євро

УЄФА заслухала звіт Херсонської та Кримської федерації футболу та презентацію планів роботи з відновлення спортивної інфраструктури на 2017 рік.

В ході діалогу Херсонщина представила наміри збільшити на два відсотки охоплення дітей футболом на Херсонщині та збудувати два нових футбольних центри – в Таврійському мікрорайоні Херсона та в Олешках – про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Голова Херсонської обласної федерації футболу Андрій Гордєєв. Були також обговорені плани розвитку спортивної інфраструктури Херсонщини та реалізації програм підтримки футбольної активності серед дітей-переселенців.

В результаті керівництво УЄФА прийняло рішення виділити Херсонській та Кримській організаціям 1 млн євро на будівництво нових футбольних майданчиків, придбання необхідного інвентарю та проведення дитячих футбольних турнірів.

- Це вагомий вклад в розвиток спорту, який став можливий завдяки роботі Федерації футболу України, і, особливо, президента ФФУ Андрія Павелка, народного депутата Миколи Паламарчука, голови Кримської організації ФФУ Сергія Куніцина. Вітаю усіх херсонських вболівальників! З 1 березня починаємо у Херсоні новий турнір «Крим – це Україна», який пройде на новому футбольному полі ДЮСШ «Освіта», - написав на своїй сторінці Андрій Гордєєв.

 

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови

Поштова адреса: 73000, Херсонська обл., Херсон, площа Свободи, 1

Гаряча телефонна лінія голови Херсонської ОДА
0-800-50-40-77

Онлайн-приймальня

Соціальні мережі