Menu

Херсонщина шукає нові способи переробки плодоовочевої продукції

Як відомо, Херсонська область є безперечним лідером серед інших регіонів в галузі виробництва плодоовочевої продукції.

Проте, існують певні проблеми: велика кількість овочів та фруктів, які досить швидко псуються, змушує шукати способи зберігання та переробки сільгосппродукції.

Нещодавно Андрій Гордєєв зустрівся з представниками компанії Pigo Srl, яка є одним з провідних світових виробників морозильної техніки і постачальником промислового обладнання для обробки овочів і фруктів.

Було представлено унікальну технологію презентації обладнання, система швидкої заморозки і бланшування фруктів та овочів, яка забезпечує ферментування та краще зберігання продукції без втрати  смакових якостей. Представник компанії продемонстрував на прикладі фруктів, таких як мандарин та полуниця процес відновлення після бланшування за допомогою занурення у воду.

«Ми розглядаємо можливі варіанти співпраці, оскільки Херсонська область має велику врожайність плодоовочевих культур, які швидко псуються і їх потрібно швидко відправляти на переробку. Наприклад, сезон полуниці доволі короткий і реалізувати її у повному обсязі підприємці не встигають. Представлений процес переробки дає змогу не шукати нові ринки збуту, а переробляти на місці без втрат продукції», - зазначив в.о. заступника голови облдержадміністрації Євген Рищук.

«Необхідно вивчати досвід щодо такого виду переробки плодоовочевої продукції, бо запровадження цієї технології в майбутньому сприятиме  розвитку  сільгоспвиробництва на Херсонщині», - підсумував зустріч голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови

Поштова адреса: 73000, Херсонська обл., Херсон, площа Свободи, 1

Гаряча телефонна лінія голови Херсонської ОДА
0-800-50-40-77

Онлайн-приймальня

Соціальні мережі