Menu

Андрій Гордєєв: «Ми маємо підвищити освітній рівень області»

Сьогодні під час засідання колегії  Херсонської обласної державної адміністрації очільник області Андрій Гордєєв акцентував увагу присутніх на результатах програми «Розвиток людського капіталу». Як відомо проект є пілотним, і вже має вагомі здобутки.

Відтак, значну роботу в підборі кандидатур на здобуття вищої освіти за Програмою провели в м. Гола Пристань (15 осіб), Голопристанському районі (11 осіб), Новотроїцькому (10 осіб), Білозерському та Олешківському (по 9 осіб) районах. Вищезазначені райони займають лідируючу позицію по відношенню до інших у запровадженні даного проекту.

 Крім цього, вищими навчальними закладами ведеться організаційна робота, спрямована на залучення студентів початкових курсів до участі у Програмі.

Також розроблено своєрідний «список мотивацій» для випускників вишів, щоб переконати їх залишитися та працювати в громадах.

Висловлюючи свою позицію голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв зазначив: «Наші менеджери, я маю на увазі міські та сільські голови, а також головів об’єднаних територіальних громад, мають сприяти на місцях впровадженню Програми людський капітал та забезпечувати нормальні умови для підвищення освітнього рівня учнів. Адже від цього залежить подальше працевлаштування випускників. Постає питання: хто має втрутитись у цей процес - Президент, Уряд, Парламент, Прем’єр-міністр, щоб створити нормальних освітній рівень? Саме ви маєте цьому сприяти!».

Також він додав, що під час нещодавніх зустрічей з послами країн Європейського Союзу, останні висловлювали зацікавленість у рівні освіти населення. Оскільки це відіграє важливу роль для інвесторів.

«Ми маємо створити всі умови для того, щоб наші діти були повноцінними фахівцями, конкурентноспроможним  і працювали в громадах. Тому у ваших руках майбутнє нашої молоді», - звернувся керівник області Андрій Гордєєв до учасників колегії.

Довідково: на підставі аналізу кадрового складу закладів та установ системи освіти, культури,  медицини, фізичної культури та спорту визначена потреба у фахівцях, а саме: педагогів  –  244 особи, медичних фахівців – 45 осіб, тренерсько-викладацького складу – 14 осіб,  працівників культури – 21 особа. Загальна потреба становить 324 особи. Для заповнення наявних вакансій управлінням освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації сформовано списки осіб, бажаючих навчатися за гостродефіцитними спеціальностями. На сьогодні  бажання навчатися виявили 124 особи. Окрім учнів загальноосвітніх закладів області, до програми також можуть долучитися учасники антитерористичної операції, серед яких 140 осіб виявили бажання навчатися.

 

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови

Поштова адреса: 73000, Херсонська обл., Херсон, площа Свободи, 1

Гаряча телефонна лінія голови Херсонської ОДА
0-800-50-40-77

Онлайн-приймальня

Соціальні мережі