Menu

Мусульман Херсонщини привітали зі святом Курбан Байрам

1 вересня Голова Сейму Литовської Республіки Вікторас Пранцкіетіс разом з головою Херсонської обласної державної адміністрації Андрієм Гордєєвим привітали кримських татар зі святом Курбан Байрам. Урочистості проходили в смт.Новолексіївка, де проживає найбільша кількість представників цієї національності в Херсонській області.

«У православній релігії також є приклади випробувань заради віри, любові. А сьогодні у нас  спільна історія. Ми жертвуємо найціннішим заради України. І маємо спільно молитися про мир в нашій державі. Нехай це свято проллє світло на життєвий шлях кожного і допоможе обрати правильний шлях, шлях добрих учинків», - виступив з привітальним словом очільник області Андрій Гордєєв.

До привітань також долучився Вікторас Пранцкіетіс: «Багато слів не треба. Треба бути друзями і разом боротися за краще майбутнє. У нас є спільне минуле і я думаю, світле майбутнє ми здобудемо».

Свято Курбан Байрам – це символ об'єднання віруючих незалежно від національності та соціального становища, символ милосердя, доброчинства та любові до ближнього. Сьогодні Україна відстоює свою незалежність та територіальну цілісність, активно долучається до європейської спільноти. А успішність поставлених завдань можлива лише в єдності.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови

Поштова адреса: 73000, Херсонська обл., Херсон, площа Свободи, 1

Гаряча телефонна лінія голови Херсонської ОДА
0-800-50-40-77

Онлайн-приймальня

Соціальні мережі