Menu

Андрій Гордєєв передав ліки військовим на кордоні з Кримом

Народні депутати Андрій Гордєєв і Сергій Хлань привезли необхідні медикаменти військовим, які несуть службу на території Херсонської області.

Лікарські препарати були надані в якості гуманітарної допомоги Індійської асоціацією фармацевтів. Домовленості про це було досягнуто депутатською групою Верховної Ради з міжпарламентських зв'язків з Республікою Індія.

– Я є співголовою депутатської групи “Індія-Україна”. Робота, спрямована на допомогу українським військовим, велася нашою групою з вересня минулого року, – розповів народний депутат Андрій Гордєєв. – Завдяки злагодженій командній роботі – разом з колегами по Парламенту Сергієм Хлань і Олександром Співаковським – ми змогли добитися практичних результатів. Індійські фармацевти, знаючи про проблеми на Сході України, погодилися надати допомогу українцям у вигляді необхідних медикаментів.

Індійські фармацевти, знаючи про проблеми на Сході України, погодилися надати допомогу українцям у вигляді необхідних медикаментів.

На Херсонщину вже прибула перша партія гуманітарної допомоги на загальну суму близько 500 тис. гривень. Це найнеобхідніші лікарські засоби для військових і цивільного населення: протизастудні, жарознижуючі, антибактеріальні і знеболюючі препарати.

Народні депутати України Андрій Гордєєв і Сергій Хлань особисто відвезли ліки військовим 95-ї аеромобільної та 82-гї бригад, які розташовані біля насененного пункту Чонгар, а також прикордонникам до відділу прикордонної служби «Чонгар». Поспілкувалися з військовими, висловивши їм підтримку і подяку.

– Десантники стоять мужньо. Більшість бійців бригади пройшли через бої на сході. Комбат, незважаючи на молодий вік, має п’ять контузій. Але продовжує службу українському народу. – розповів Андрій Гордєєв на своїй сторінці у facebook.

 

Під час візиту в 95-ту окрему аеромобільну бригаду, яка зараз займає позиції на кордоні з окупованим Кримом, я та Сергей...

Опубликовано Андрій Гордєєв 11 февраля 2016 г.

Це тільки перша партія гуманітарної допомоги. За домовленістю з Асоціацією ІРМА медикаментів для українських військових та цивільного населення буде надано на загальну суму півтора мільйона гривень.

Найближчим часом на Херсонщину прибуде друга частина гуманітарної допомоги.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови

Поштова адреса: 73000, Херсонська обл., Херсон, площа Свободи, 1

Гаряча телефонна лінія голови Херсонської ОДА
0-800-50-40-77

Онлайн-приймальня

Соціальні мережі