Menu

Андрій Гордєєв та керівники ОДА відзвітували за результатами роботи

Сьогодні, 5 серпня, в обласній державній адміністрації відбулась прес-конференція «100 днів діяльності Херсонської ОДА» за участі очільника області Андрія Гордєєва, усіх заступників голови ОДА та керівників структурних підрозділів облдержадміністрації.

Під час прес-конференції Андрій Гордєєв у своєму виступі поінформував присутніх про результати діяльності обласної влади за період 100 днів з моменту призначення Андрія Гордєєва на посаду голови Херсонської обласної державної адміністрації Президентом України Петром Порошенко 29 квітня 2016 року.

Так, були окреслені основні напрямки діяльності ОДА щодо розвитку економіки Херсонщини, аграрно-промислового комплексу, туризму, освітньої галузі, стану безпеки області як прикордонної території з тимчасово окупованим Кримом.

Проте все ж таки прес-конференція розпочалася з питання безпеки області, адже окрім того, що Херсонщина – це південний аграрний і туристичний регіон, сьогодні це й прикордонна область з тимчасово окупованим Кримом. Також представили  позитивні зрушення у сфері розвитку інфраструктури, екології, бюджетної сфери, медицини, культури, питань соціального захисту, розвитку житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу. Звичайно, особливу увагу приділили процесу децентралізації на Херсонщині й утворенню об`єднаних територіальних громад.

Андрій Гордєєв наголосив, що таких результатів досягнуто завдяки злагодженій і системній роботі всіх гілок влади в області, а також підприємцями, інвесторами, які сьогодні зацікавлені у реалізації власної діяльності на території Херсонської області.

Такі досягнення, за словами очільника області, дають Херсонщині, як регіону з потужними аграрною, туристичною, промисловою і культурною галузями розвитку, можливість покращувати соціально-економічний рівень життя мешканців, вдосконалювати інфраструктуру, тим самим ставати привабливою областю як для туристів, так і для інвесторів. І найголовніше – додаткове залучення коштів через розвиток підприємництва автоматично збільшує надходження до місцевих бюджетів й дає нові робочі місця для мешканців області. Про це свідчить той факт, що вже зараз надходження до основного бюджету збільшилися на 53% порівняно з попереднім періодом.

Окресливши вищезазначені досягнення у роботі керівництва обласної державної адміністрації, голова ОДА Андрій Гордєєв відзначив:

«За всіма показниками Херсонщина вийшла з числа аутсайдерів і змінила попереднє 23-тє місце в рейтингу регіонів України на 12-те, я вважаю, що це найпоказовіший факт роботи керівництва області.  Ми дотримуємося принципу відкритості влади, який я оголосив ще під час свого представлення на посаду. Нагадаю, що з початку діяльності на цій посаді визначено три принципи роботи Херсонської ОДА і всіх органів влади в області: діяти, а не говорити; щоденний контроль зробленого; відкритість влади на всіх рівнях. Ми дотримуємося цих принципів сьогодні й обіцяємо дотримуватися надалі».

IMG_4027

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови

Поштова адреса: 73000, Херсонська обл., Херсон, площа Свободи, 1

Гаряча телефонна лінія голови Херсонської ОДА
0-800-50-40-77

Онлайн-приймальня

Соціальні мережі