Menu

Андрій Гордєєв: Кількість туристів у цьогорічному сезоні є найбільшою за всю історію незалежності України

20 вересня відбулася прес-конференція голови Херсонської ОДА, яка була присвячена питанням туризму і інвестицій.

 – Кількість туристів, які приїздили до Херсонщини за цьогорічний курортний сезон, вражає, адже є найбільшою за всю історію незалежності України. Станом на 10 вересня цього року область відвідали близько 3,5 млн туристів, – сказав у своєму вступному слові Андрій Гордєєв. Голова ОДА відзначив, що курортний сезон на Херсонщині вже закінчився, але туристичний, мисливський і рибальський тривають.

–  Колеги з Одеської області висловили мені дружні претензії стосовно того, що ми переманили їх туристів. Справді, цьогорічний курортний сезон у Херсонській області став досить потужним. Наші заклади відпочинку та оздоровлення були завантажені на всі сто відсотків, – розповів Андрій Гордєєв під час прес-конференції.

Андрій Анатолійович зазначив, що 90% відпочивальників приїздить на Херсонщину з України, зокрема, з Київської, Дніпропетровської, Харківської, Львівської, Запорізької, Миколаївської, Хмельницької та інших областей. Збільшилися цьогоріч й іноземні відвідування. За січень-серпень через державний кордон Херсонщину відвідали 5 тис. 331 турист, що на 12% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року.

За 8 місяців поточного року через Міжнародний аеропорт «Херсон» в область прибуло близько 112 тисяч іноземних гостей, що на 57% більше, ніж торік. У топ-15 країн відвідувачів Херсонщини увійшли Туреччина, Ізраїль, Німеччина, США, Італія, Іспанія, Велика Британія, Франція, Грузія та інші.

Із 3,5 млн туристів, що відвідали Херсонщину цього року, 950 тисяч - скористалися залізничним транспортом. Для поліпшення транспортного сполучення на Херсонщину курсували прямі поїзди з Харкова, Львова, Києва, Чернігова, Житомира, Сум, Хмельницького, Луцька, також курсували поїзд Інтерсіті «Київ-Миколаїв-Херсон» і міжнародний поїзд- «Мінськ-Новоолексіївка». Крім цього, було відзначено, що тільки заповідник «Асканія-Нова» за цей період відвідало близько 70 тис осіб.

Очільник області відзначив збільшення порівняно з минулим роком чисельності внутрішнього туризму на 15%, іноземного туризму – на 12%, обсягів надходжень до туристичної галузі – на 71,5%, суми туристичного збору – на 82,5%. Багато уваги в своєму виступі Андрій Гордєєв присвятив питанням сервісу на наших курортах, а вирішити цю проблему може тільки конкуренція і створення сервісних зон.

–  Поки не буде конкуренції, поки не буде створено конкурентне середовище на наших курортах, то порядку і сервісу не буде. Будівництво сучасних готелів на узбережжі – це наше завдання №1, –  зазначив Андрій Гордєєв.

Читайте також: Андрій Гордєєв: Працюємо швидко та спрямовані на ефективність

Розповів голова ОДА також про те, що 30 вересня на Херсонщині почне свою роботу інвестиційний форум «Таврійські горизонти». На цей захід планується приїзд трьох VIP- гостей.

Прес-конференція в Херсонській ОДА також транслювалася в прямому ефірі.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови

Поштова адреса: 73000, Херсонська обл., Херсон, площа Свободи, 1

Гаряча телефонна лінія голови Херсонської ОДА
0-800-50-40-77

Онлайн-приймальня

Соціальні мережі