Menu

Пенсіонерів та пільговиків знову возитимуть безкоштовно, – Андрій Гордєєв

Верховна Рада в четвер виділила 1,917 млрд гривень на компенсацію перевізникам безкоштовного проїзду пільгових категорій пасажирів.

Про це повідомив народний депутат Андрій Гордєєв на своїй сторінці в facebook.

– Сьогодні виступив в парламенті на підтримку законопроекту про повернення безкоштовного проїзду в громадському транспорті пільгових категорій громадян. Законодавчо ця норма передбачена, однак Уряд не заклав необхідні кошти в бюджет. Сьогодні мені сигналізують з округу, що перевізники буквально б'ються з пільговиками. Це неприпустимо, – написав Андрій Гордєєв.

 

Сьогодні виступив в парламенті за підтримку законопроекту щодо повернення безкоштовного проїзду в громадському транспорт...

Опубликовано Андрій Гордєєв 18 февраля 2016 г.

Верховна Рада підтримала відповідний проект закону №4024 і виділила гроші на компенсацію перевізникам безкоштовного проїзду пільгових категорій пасажирів. За відповідний проект закону №4024 проголосували 245 народних депутатів.

Закон дає право 24 категорій громадян їздити в транспорті безкоштовно, в першу чергу це інваліди, пенсіонери. Органи місцевого самоврядування отримають кошти і можливість укладати договори і компенсувати перевізникам перевіз пільгових категорій громадян.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови

Поштова адреса: 73000, Херсонська обл., Херсон, площа Свободи, 1

Гаряча телефонна лінія голови Херсонської ОДА
0-800-50-40-77

Онлайн-приймальня

Соціальні мережі