Menu

Естафета Благодатного вогню в Україні. Частина 1: ПОДОРОЖ ХЕРСОНЩИНОЮ – фоторепортаж

1 травня вночі з нагоди великого свята Великодня, голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв разом зі священнослужителями доставили на Херсонщину Благодатний вогонь, який був переданий із Єрусалима літаком.

Естафету Благодатного вогню Андрій Гордєєв перейняв від народного депутата України Тараса Креміня на кордоні Миколаївської області.

«Саме так – із рук в руки – Благодатний вогонь, що прибув з Ієрусаліму поширюється по всій Україні», – наголосив Андрій Гордєєв під час отримання естафети Благодатного вогню.

Очільник області діставив Благодатний вогонь у кафедральний собор Стрітення Господнього (єпархія Української Православної Церкви Київського Патріархату) для того, щоб всі жителі та гості області могли запалити цей вогонь у своїх оселях.

Голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв привітав всіх прихожан зі світлим святом Воскресіння Господнього та зазначив: «Благодатний вогонь – це тепло, яке ми даруємо один одному. Давайте дарувати його більше».

“Із рук в руки, від краю до краю поширюється цієї святкової ночі Благодатний вогонь в Україні. Сьогодні він є для нас символом єдності, вогником надії, проявом Божої любові і благословення. Дякую усім херсонцям, які зараз моляться за мир в Україні”, – наголосив очільник області.

У соборі, разом із прихожанами, зустрічав Благодатний вогонь і Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко.

Із собору Стрітення Господнього Благодатний вогонь тієї ж ночі поширився по всій Херсонщині: делегації з різних районів, приходів та храмів Херсонщини прибули, щоб отримати частку Божої благодаті.

А голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв особисто доставив вогонь прихожанам Свято-Покровського храму у Херсоні.

Цього ж дня Андрій Гордєєв, вирушив до Генічеського району, де він передав Благодатний вогонь військовослужбовцям, прикордонникам, жителям району та у тимчасово окупований Крим.

Читайте далі: Естафета Благодатного вогню в Україні. Частина 2: ЧЕРЕЗ ЧОНГАР ДО КРИМУ – фото і відео

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови