Menu

Андрій Гордєєв зустрівся представниками Ірану та підписав меморандум про взаєморозуміння

26 жовтня 2016 року голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв відвідав спеціалізовану виставку експортного потенціалу Ісламської Республіки Іран IRANEXPO.

На виставці було представлено торгово-економічні можливості Ірану в галузях промисловості, будівництва, енергетичної інфраструктури та продукції легкого та важкого машинобудування, харчової та фармацевтичної промисловості, медицини, агропромислового комплексу, а також у туристичій галузі. Загалом у виставці IRANEXPO-2016 взяли участь представники понад 60 іранських підприємств.
Активним організатором експозиції колективного стенду товаровиробників Херсонської області виступила Херсонська торгово-промислова палата, керівництво якої вже протягом декількох років виступає локомотивом налагодження даної кооперації.


Херсонщина першою з українських областей розпочала активний обмін діловими місіями з провінціями Ірану. Однією з таких провінцій, зацікавлених у розвитку співпраці з нашим регіоном та проведенні спільних ділових заходів, є Альборз. Регіон Альборз із центром у місті Карадж розташований на відстані 50 км від столиці Ірана – Тегерана, і є важливим промисловим та логістичним центром.


В рамках візиту Андрій Гордєєв взяв участь у роботі колективного стенду Херсонської області та зустрівся з очільниками іранської делегації – Заступником Міністра Закордонних Справ Ісламської Республіки Іран з питань Азіатсько-Тихоокеанського регіону паном Ебрагімом Рахімпуром, а також з губернатором іранської провінції Альборз паном Хамідом Тахаї.
За підсумками обговорення потенціалу співробітництва між Херсонською областю та провінцією Альборз, було підписано Меморандум про взаєморозуміння.

 

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови