Menu

Про ворожі радіосигнали на території Херсонщини нехай і не мріють - Андрій Гордєєв

Нещодавно в ЗМІ стався інформаційний «вброс» про те, що окупаційна влада Криму начебто має на меті транслювати радіосигнал на Херсонщину.

По це повідомив на інтернет-ресурс «Крим Реалії» з посиланням на «РІА КРИМ».

«Додаткові передавачі встановлені в Джанкої, що дозволяє транслювати сигнал в прикордонні райони Херсонської області України », - зазначив депутат россійської думи Руслан Бальбек і додав, що з часом радіопокриття планують розширити, встановивши ще один передавач в Красноперекопську» - цитує «Крим Реалії» своє джерело інформації.

У відповідь на це голова Херсонської адміністрації заявив, що ніяких ворожих радіосигналів на території Херсонщині немає і з’являтися вони не будуть.

- Про ворожі сигнали на території Херсонщини нехай і не мріють. Ми не для того вишукували можливість на побудову вежі, щоб дозволити загарбання нових частот. Передавачі, про які кажуть окупанти, слабкі – це факт. В кращому випадку вони мовитимуть в себе на городі. Ми моніторимо постійно ефір в області, нічого нового в нас не з’явилося. Навпаки, з нашої Чонгарської вежі на Крим транслюються українські сигнали з величезною потужністю в п’ять кіловат. І вони сягають до ста кілометрів на окуповану території Криму, а також на прилеглі райони Херсонщини. Ми діємо в правовому полі, адже частотний ресурс в Криму – український. Проект відновлення українського мовлення триває. Наступний крок вже розбудовується. Він передбачає нові вежі, нові частоти, нові сигнали і тільки українського законного мовлення - підкреслив Андрій Гордєєв.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови