Menu

Чого хочуть херсонці: сміттєпереробний завод, відеоспостереження, нові класи в школах (оновлено)

Як бачать херсонці пріоритети розвитку рідної області - опитування.

З початку лютого на офіційному сайті народного депутата України Андрія Гордєєва розпочато онлайн-опитування щодо визначення пріоритетів розвитку Херсонщини. Жителі області мають можливість висловити свою думку стосовно майбутнього рідного краю.

– Щоб Херсонщина стала інвестиційно привабливим, комфортним для проживання регіоном, нам потрібно визначити пріоритети розвитку рідної області. З цією метою ми й проводимо онлайн-опитування. Таким чином спільно з жителями краю маємо змогу обговорити та спланувати майбутнє області як такої, що успішно розвивається, покращує комфорт та безпеку життя херсонців, – зазначив народний депутат Андрій Гордєєв.

Херсонцям пропонується визначити пріоритети розвитку області за окремими галузями: економіка, енергетика, освіта, інформаційні технології, культура, безпека, медицина, розвиток інфраструктури, підтримка молоді і спорту.

Пропонуємо вашій увазі попередні результати онлайн-опитування (станом на 5 лютого). Отож, жителі області бачать пріоритети розвитку Херсонщини такими:

  • Запровадити систему відеоспостереження в усіх громадських місцях з метою безпеки людей вважають за необхідне 57% опитаних.
  • Створення сучасних інтерактивних класів у кожній школі, на думку херсонців (48%), сприятиме розвитку освіти.
  • Будівництво сучасного сміттєпереробного комплексу надважливе для розвитку інфраструктури Херсонщини – так гадає 48% опитаних.
  • Розвиток мережі позашкільної освіти молоді (спортивні секції, гуртки тощо) пріоритетним у молодіжній та спортивній політиці назвали 41%.
  • Пріоритетом в енергетиці більшість опитаних (37%) вважають необхідність перевести котельні області на альтернативні види палива.
  • Пріоритетом у розвитку медицини 35% херсонців назвали запровадження в усіх лікарнях та поліклініках електронної медичної картки.
  • Запровадження інформаційних технологій в усіх сферах життя області вважає необхідним 34%.
  • Збудувати дороги до узбережжя Чорного моря для розвитку туризму – це, на думку респондентів (28%), пріоритет економічного розвитку Херсонщини.

– Херсонщина – це відкритий для світу та інвестиційно привабливий регіон. – Впевнений народний депутат Андрій Гордєєв. – Працюючи чесно та ефективно, ми будуємо комфортну для наших жителів, сприятливу для інвесторів та цікаву туристам Херсонщину майбутнього. Тут престижно вчитись і вигідно працювати, тут можна розвиватись культурно та духовно, займатись спортом, творити та любити…Такою я бачу свою рідну область. А Ви?

Взяти участь в опитуванні можна за посиланням або скориставшись формою нижче. Долучайтеся!

 

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови