Menu

Андрій Гордєєв взяв участь у заходах на честь Дня Гідності і Свободи у Херсоні

21 листопада, на площі Свободи біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні відбулися урочистості з нагоди відзначення  Дня Гідності та Свободи.

Вшанувати пам’ять тих, хто віддав свої життя на Майдані за право українців жити у вільній країні, прийшли керівники області та міста, учасники Майдану, бійці АТО, представники релігійних конфесій, волонтери, молодь та мешканці міста.

Учасники заходу згадали всіх тих, хто виборював нашу свободу, захищав рідну українську землю, відстоював незалежність нашої Вітчизни, хто навіки лишився в Небесній Сотні, хто загинув, захищаючи цілісність і державний суверенітет України.

З промовою до присутніх звернувся голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв:

«Багато хочеться згадати… Три роки тому молодь розпочала боротьбу за Україну. І ця боротьба продовжується. Попереду ще немалий шлях. Тому не опускаймо рук, а головне – пам’ятаймо, чого очікують від нас ті, які віддали свої життя, щоб ми могли йти цим шляхом».

На заході було відзначено, що протягом усього цього часу херсонці активно відстоювали право на краще майбутнє, зберігаючи при цьому громадський порядок, мир та спокій, показали усій країні приклад зваженості і мудрості громади.

Під час урочистого віче на площі звучали вірші та пісні про Україну у виконанні місцевих аматорів.

Після урочистостей хода з державними прапорами, фотографіями Героїв Небесної Сотні, запаленими свічками та квітами вирушила до Алеї Героїв незалежної України, де всі херсонці об’єдналися в спільній молитві.

Присутні віддали шану пам’яті тих, хто назавжди пішов у вічність, хвилиною мовчання.

За загиблими відбулась панахида, під час якої херсонці помолились разом за мир в Україні та спокій душ загиблих, після чого відбулось покладання квітів.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови