Menu

Андрій Гордєєв підписав меморандуми про партнерство і співпрацю між Херсонщиною та Болгарією

Губернатор Херсонщини Андрій Гордєєв відвідів Болгарію із візитом, де провів зустріч з мером міста Варна Іваном Портних і губернатором регіону Варна Стояном Пасевим. Під час діалогу сторони обговорили питання співробітництва у сфері освіти, культури і туризму.

Під час візиту голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв підписав тристоронній Меморандум про партнерство між Херсонщиною та Болгарією у частині отримання гранту Євросоюзу на проведення протизсувних і берегоукріплювальних заходів у Чорноморському басейні.

"Від імені Херсонщини уклали тристоронній меморандум про партнерство щодо отримання гранту Євросоюзу на проведення берегоукріплювальних заходів. Також підписали меморандум про співробітництво в туристичній галузі із мером і губернатором Варни.

В частині берегоукріплення завдяки болгарським партнерам ми змогли долучитися до програм Євросоюзу із проведення берегозахисних заходів у Чорноморському басейні. Маємо створити при Херсонській ОДА робочу групу для розробки проектів берегоукріплення на Херсонщині та реалізувати їх вже у 2017 році. А в галузі туризму нам цікавий досвід Варни в просуванні туристичного продукту та залученні мережевих готельних операторів на узбережжя для того, щоб наша область могла забезпечити українцям та європейцям можливості групового туризму та значний вищий рівень сервісу.

Дякую болгарам за довіру! Я впевнений, що спільні проекти підуть на користь нашим країнам, бізнесу та громадянам України і Болгарії", - розповів голова ОДА Андрій Гордєєв на своїй сторінці у Фейсбук.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови