Menu

Андрій Гордєєв переконав директора ЄБРР у перспективах співробітництва для розвитку Херсонщини

Сьогодні, 2 червня, в обласній державній адміністрації відбулася зустріч голови ОДА Андрія Гордєєва з  виконавчим директором Європейського банку реконструкції та розвитку в Східній Європі та на Кавказі Френсісом Меліджом.

Сторони зібралися для того, щоб обговорити перспективи залучення фінансування ЄБРР до проектів у сфері агропромисловості, інфраструктури та житлово-комунального господарства області.

Так, під час зустрічі були представлені пілотні проекти – будівництво міжгосподарських зрошувальних систем на території Херсонщини, розвиток рекреаційної зони Азово-Чорноморського узбережжя та проект по енергозбереженню.

IMG_0095

Щодо будівництва зрошувальної системи було зазначено, що зараз  в області 292,2 тис. га поливних земель, які активно використовують й забезпечують не тільки регіон, а й усю Україну рисом, овочевою та плодово-ягідною продукцією. Реалізація зазначеного проекту, перш за все, дасть можливість оптового експорту продукції та забезпечить мешканців області майже 10-ма тисячами нових робочих місць.

У галузі розвитку рекреаційної зони Херсонської області звернули увагу на ряд потужних оздоровчих закладів, які не поступаються своїми лікувальними можливостями всесвітньо відомим лікувальним курортам.

Голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв зазначив, що сьогодні обласна влада залучає досить потужний фінансовий ресурс саме на удосконалення інфраструктури Херсонщини. Адже розуміє, що для залучення інвесторів вкрай важливо показати, що регіон розвивається і в ньому можлива реалізація бізнесових проектів.

Виконавчий директор Європейського банку реконструкції та розвитку в Східній Європі та на Кавказі Френсіс Мелідж погодився з очільником області й зауважив:

«Дійсно потрібно реалізувати представлені проекти, адже як тільки представники бізнесу побачать, що область розвивається, вони будуть зацікавлені приєднатися до спільної роботи, щоб заробляти й бути корисними для Херсонщини в цілому. Ми співпрацюватимемо у тих галузях, де задіяний муніципалітет і, в першу чергу, підтримуватимемо малий бізнес, який наразі складає вагому частину приватного підприємництва».

Також домовилися про тісну співпраці у галузі розвитку енергоефективності. Вже незабаром будуть організовані зустрічі з підприємцями, які зацікавлені у подальшій співпраці та реалізації запланованих програмою заходів.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови