Menu

Андрій Гордєєв привітав школярів зі святом останнього дзвоника

Сьогодні, 27 травня, в українських школах важливе свято для школярів — останній дзвоник. Для багатьох старшокласників – це означає прощання зі школою. А для малечі – початок літніх канікул.

Із закінченням навчання, школярів Херсонської гімназії № 3 міської ради, привітав голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

IMG_9493

«Ви – нове покоління і ми покладаємо великі надії і сподівання на вас. Облдержадміністрація завжди готова підтримати ваші прогресивні задуми і плани. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, удосконалюйте себе, щоб якомога частіше ви відчували окриляючу силу успіху, радість перемоги. Я вірю, що вам не забракне сміливості та наполегливості, ви твердо крокуватимете до обраної цілі і зможете взяти на себе відповідальність за  власну долю та долю країни. Не зупиняйтеся перед труднощами, досягайте нових вершин та любіть Україну, нашу прекрасну землю, її мову, культуру, традиції!», – наголосив, вітаючи випускників, Андрій Гордєєв та вручив Почесну грамоту Міністерства освіти та науки.

IMG_9479

Так, за багаторічну сумлінну працю, плідну педагогічну діяльність та досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління Почесною грамотою Міністерства освіти та науки нагороджено вчителя початкових класів гімназії № 3 Олену Данелюк.

IMG_9464

Урочиста частина свята була сповнена хвилюючими моментами та піднесеним настроєм зворушливими слова привітань від першокласників та прощальний вальс одинадцятикласників. А завершився захід прощанням випускників з рідною школою під звучання символічного останнього дзвоника.

IMG_9346

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови