Депутати обласної ради отримали грамоти від голови ОДА
![](/images/photo/6831.jpg)
23 грудня перед початком сесії обласної ради голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв нагородив Почесною грамотою депутатів обласної ради.
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у вирішення питань соціально-економічного розвитку громади, благодійницьку діяльність та з нагоди Дня місцевого самоврядування очільник області нагородив:
- Булахову Оксану Михайлівну - депутата Херсонської обласної ради VІІ скликання, заступник голови постійної комісії обласної ради з питань бюджету,
- Бутрія Дмитра Стефановича – депутата Херсонської обласної ради VІІ скликання, голова постійної комісії обласної ради мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, боротьби з корупцією, з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою,
- Йосипенко Ігора Васильовича – депутата Херсонської обласної ради VІІ скликання, заступник голови постійної комісії обласної ради з питань земельних відносин та екології,
- Рожкова Юрія Геннадійовича – депутата Херсонської обласної ради VІІ скликання, голова постійної комісі обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності,
- Ставицького Миколу Павловича – депутата Херсонської обласної ради VІІ скликання, секретар постійної комісії обласної ради з питань бюджету,
- Шадріна Володимира Михайловича – депутата Херсонської обласної ради VІІ скликання, голова постійної комісії обласної ради з питань культури, науки, освіти, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, курортно-туристичної діяльності.