Menu

Андрій Гордєєв зустрівся з представниками ОБСЄ

Голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв зустрівся із делегатами Херсонського представництва Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні на чолі з керівником Пітером Чилверсом 21 лютого.

Також у зустрічі взяли участь міжнародний спостерігач Ендрю Річардсон, заступник голова ОДА Вадим Чабан, в.о. заступника голови ОДА Дмитро Бутрій.

«Метою нашого візиту є обговорення суспільно-політичної ситуації у регіоні. Головним завданням є збір та підготовка звітів про ситуацію у галузі безпеки та дотримання прав людини», - розповів Пітер Чилверс.

Інформуючи про соціально-економічний розвиток регіону, Андрій Гордєєв підкреслив, що на Херсонщині зводяться будинки, розвивається дорожня інфраструктура, впроваджуються міжнародні фінансові проекти тощо - це все є свідченням позитивного розвитку економіки області.

Окрім загальних питань суспільно-політичного життя області, представники місії ОБСЄ поцікавилися ситуацією про нібито конфлікт підрозділів ЗСУ з кримськотатарськими представниками громадського формування «Аскер» на Чонгарі.

Андрій Гордєєв зазначив, що непорозуміння виникли дуже локально і ніяким чином не впливають на ситуацію в області, а сторони найшли порозуміння.

«У майбутньому планується створення окремого підрозділу «Аскер», яке буде підпорядковуватися керівництву Генерального штабу Збройних Сил України та виконувати військові завдання», - підкреслив очільник області.

Голова представництва Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні був приємно вражений відвертістю та чесністю керівника виконавчої гілки влади, за що висловив щирі слова подяки.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови