Menu

14 липня 2017 року - урочисте засідання з нагоди 90-ї річниці Чорноморського біосферного заповідника Національної академії наук України

Шановні працівники
 Чорноморського біосферного заповідника!

           Від щирого серця вітаю вас з нагоди 90-ї річниці заповідника!
      На нашій планеті ще залишилися первозданні куточки, яких не торкнулася людина. Ми всі прекрасно усвідомлюємо, що вплив людства на планету із року в рік, на жаль, стає все більш руйнівним. Щоб зберегти природні багатства для нащадків, на Землі з’являються численні парки та природоохоронні зони. Саме з цією метою 90 років тому було створено Чорноморський біосферний заповідник - найбільший морський заповідник держави, один з найстаріших та найбільш цінних в Україні.
     Значна кількість рідкісних та ендемічних видів визначає величезну цінність гено- та ценофонду екосистем, що охороняються. Заповідник має ключове значення для охорони місць гніздування, міграцій та зимівлі навколоводних птахів Причорномор’я, а також відіграє надзвичайно важливу роль у світі щодо збереження та відтворення вказаних популяцій.
        Завдяки копіткій щоденній праці колективу заповідника протягом 90 років збережено унікальні еталонні фрагменти причорноморського степу, піщаного лісостепу, прибережних екосистем, проводиться екологічний моніторинг стану екосистем та наукові дослідження їх змін під дією антропогенних впливів.
        Ювілей - це ще одна приємна нагода для відзначення високого професіоналізму і самовідданої праці керівництва та співробітників заповідника, якими зроблено чималий внесок у розвиток національного надбання.
       У цей святковий день зичу вам, шановні працівники Чорноморського біосферного заповідника, міцного здоров’я, родинної злагоди та добробуту, натхнення і нових успіхів у вашій нелегкій, але такій важливій справі!

З повагою
Голова обласної державної адміністрації                                                                                     А. Гордєєв                                                                                                                                                                                                                       

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови