Menu

Гордєєв провів рейд проти рибних браконьєрів

Із проблемою браконьєрства на Херсонщині губернатор пообіцяв боротися комплексно, до цілковитої ліквідації злочинної діяльності.

«До мене постійно надходять повідомлення від громадян про зростання масштабів браконьєрства в пониззі Дніпра та бездіяльність рибоохорони. Тому минулої ночі мусили особисто дати бій цьому незаконному промислу», – розповів Андрій Гордєєв на власній сторінці у Facebook.

У результаті нічного рейду очільника області спільно з представниками «Укртрансбезпеки» на території національного природного парку «Нижньодніпровський» вилучено чотири браконьєрські сітки, довжина кожної з яких – 50 м.

Голова Херсонської облдержадміністрації попередив, що цей рейд не останній і заходи боротьби з незаконним виловом риби в області будуть посилені до цілковитої ліквідації злочинної діяльності.

Наступним кроком у боротьбі з браконьєрством стане створення на Херсонщині рибоохоронного патруля, про що вже підписано меморандум між Херсонською ОДА і Державним агентством рибного господарства України. Конкурсний відбір до нового патруля почнеться вже на початку вересня.

«Проблему браконьєрства на Херсонщині буде вирішено комплексно, із залученням Національної поліції, «Укртрансбезпеки», рибоохоронних патрулів та громадськості, яка небайдужа до збереження природних ресурсів Херсонщини», – зазначив Андрій Гордєєв.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови