Menu

Користуватися мостопереходом Таврійський-ХБК можна буде вже в кінці 2016 року, - Андрій Гордєєв

У Херсонській мерії відбулася нарада, на якій відповідні структури міської ради доповіли про ситуацію з недобудованим мостопереходом між мікрорайонами «Таврійський» і ХБК. Нараду спільно з міським головою Володимиром Миколаєнко проводив народний депутат України Андрій Гордєєв.

Під час наради вдалося знайти відповідь на питання, що слід зробити, щоб відновити проект будівництва мостопереходу. Відповідь така - відкоригувати попередній проект і оголосити новий конкурс на проведення робіт.

- Сьогодні ми вже скоригували етапність будівництва мостопереходу. Зараз документація допрацьовується фахівцями і ділиться на черги, щоб ми розуміли, який обсяг робіт можна виконати вже в 2016 році.

Він повинен бути реальним і одночасно максимально ефективним. Припускаємо, що на першому етапі ми закінчимо мостоперехід через залізничні колії і з'єднаємо мікрорайон «Таврійський» з мікрорайоном ХБК.

Але спочатку зробимо це в односторонньому порядку: вже до кінця року можна буде проїжджати з «Таврійського» в напрямку ХБК, - розповідає народний депутат від Херсонщини Андрій Гордєєв.

Такі плани на 2016 рік. Що потрібно, щоб плани перетворилися в реальність?

- Насамперед потрібно активізувати роботу з доопрацювання проекту, розділивши його на черги. Друге - подати документи на технічну експертизу, після завершення якої, ми можемо чітко розуміти, які технологічні рішення будуть присутні в цьому проекті, - вважає нардеп.

Після цього херсонським виробникам будматеріалів і будівельних організацій буде запропоновано взяти участь в проекті на тендерній основі. Принциповою є участь саме херсонських, а не миколаївських або дніпропетровських підприємств, у будівництві мостопереходу. Адже інвестиції, які зайдуть на будівництво цього об'єкта в Херсоні, повинні залишити податки в херсонський міський бюджет у вигляді ПДФО і дати роботу херсонським працівникам на будівництві цього об'єкту.

Перший етап робіт буде фінансуватися з Державного бюджету України - це близько 40-50 млн гривень.

- Спасибі меру Володимиру Ніколаєнко за активність у вирішенні проблеми з недобудованим мостостопереходом. Ми разом з вами повинні довести цю справу до кінця. Херсонці вже в цьому році повинні відчути економічний ефект від державних інвестицій і побачити, що роботи ведуться. А до кінця року отримати можливість користуватися новим мостопереходах, - подякував меру за активну участь у вирішенні проблеми Андрій Гордєєв

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови