Menu

Agrofusion шукає ділянку під будівництво нового заводу на Херсонщині

Як повідомив в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" голова держадміністрації Херсонської області Андрій Гордєєв, в даний час компанія Agrofusion шукає ділянку під будівництво нового заводу.

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) може надати кредит на $ 15 млн компанії Agrofusion, найбільшому українському вертикально-інтегрованого виробнику томатної пасти, створеному екс-співвласником виробника соків "Сандора", бізнесменом Сергієм Сипко.

Цей довгостроковий кредит дозволить компанії частково фінансувати будівництво і закупівлю обладнання для третього заводу з переробки томатів в Україні та просування продажів томатної пасти на зовнішніх ринках. Рада директорів ЄБРР розгляне питання виділення коштів 14 грудня. Загальна вартість проекту Agrofusion оцінюється в $ 50 млн.

 - Ми опрацьовуємо питання щодо залучення компанії "Агрофьюжен", які розширюють потужність роботи з томатами в Голій Пристані до 300 тис. тонн на рік. Ми шукаємо ще одну ділянку землі для реалізації 3 млрд грн інвестиції в будівництво заводу з переробки томатів, - розповів Андрій Гордєєв.

 Agrofusion Group заснована в 2007 році. Компанія в 2014 році збільшила виробництво томатної пасти до 52,78 тис. тонн, а в 2015-му завдяки капіталовкладенням розширила потужності і досягла нового максимуму в 61,5 тис. тонн. До складу Agrofusion входять два заводи з виробництва томатної пасти потужністю переробки близько 500 тис. тонн томатів за сезон, а також агрогосподарства в Херсонській і Миколаївській областях, які обробляють 20 тис. га зрошуваних земель і два тепличних господарства.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови