Menu

Питання на контролі: будівництво доріг, водозабезпечення, очисні споруди

2016 рік має стати початком відродження Херсонщини. Зокрема у цьому переконаний народний депутат України Андрій Гордєєв.

Перші результати впровадження цієї мети вже є. Адже вдалося добитися значного фінансування для вирішення багатьох проблем – зокрема ремонту доріг в області, реконструкції очисних споруд, будівництва нових свердловин та інших.

Виконання всіх цих робіт народний депутат України Андрій Гордєєв взяв під особистий контроль.

Читайте: Обіцяв - зробив: Андрій Гордєєв прозвітував про виконану роботу і досягнуті результати

Народного депутата України Андрія Гордєєва на Херсонщині знають, як людину діла. Адже окрім роботи у парламенті, Андрій Гордєєв встигає вирішувати низку проблем міста та області. Наразі лише за перший рік роботи 70% передвиборчої програми розвитку Херсона було виконано. Тож 2016 рік ознаменувався ще більшими планами. Серед них – ремонт доріг. Народними депутатами від Херсонщини, вдалося добитися виділення 219 млн. грн. на ремонт близько 30 км автошляхів.

Ми готуємо дороги в напрямку до Залізного порту і до Генічеська.

– Ми керувалися кількома пріоритетами, – розповідає Андрій Гордєєв. – По-перше, наша область є туристичною, і за результатами минулого року за офіційними даними область відвідали 3 млн. туристів, а неофіційно – більше 9 млн. Тому ми готуємо дороги в напрямку до Залізного порту і до Генічеська. Це як раз ті ділянки, які сьогодні не можливо проїхати.

Читайте: На ремонт доріг Херсонська область отримає 219 млн гривень, – Андрій Гордєєв

Дорожня мережа Херсонської області – це понад 5 тисяч кілометрів доріг, з них капітального ремонту потребує 90%. Відповідно, загальна сума, яку потребує область, становить 15 млрд. гривень. Тож, як зазначив начальник Служби автомобільних доріг у Херсонські області Микола Савченко – за багато років таку суму отримали вперше. Залучені 219 мільйонів будуть спрямовані на 6 ділянок доріг, а саме, найбільш привабливі для туристів і інвесторів

– З Андрієм Анатолійовичем, ми довго розробляли маршрут і вирішили почати з траси Миколаїв-Херсон, далі – об’їзна Херсона і зруйновані ділянки в напрямку узбережжя, – говорить начальник Служби автодоріг Херсонській області Микола Савченко.

Під особистим контролем Андрія Гордєєва й будівництво нового водозабору питної води для жителів Комишан.

Серед питань, які були під особистим контролем Андрія Гордєєва й будівництво нового водозабору питної води для жителів Комишан. Цим проектом , вартістю майже 27 млн грн. передбачено буріння шести свердловин, одну з яких вже презентували. Водозабір планується будувати у три черги, а закінчити вже до кінця року. Його просуванню готові сприяти як народні обранці, так представники влади міста та області.

 

– В мене є близькі в Комишанах і я пив цю воду, – зізнається Андрій Гордєєв. – Це не та вода, яку можна пити, навпаки, така вода губить здоров’я людей. І нами вже зроблено перший крок, щоб до кінця року ми дали жителям Комишан якісну воду. Частина коштів на буріння нових свердловин виділяється з державного бюджету України, а частина – за рахунок Херсонського міського бюджету. Дуже злагодженою у вирішенні цього питання є робота між Херсонською обласною радою, міською радою і нашого лобі у Парламенті, де ми передбачили видатки на цю програму.

Також на особистому контролі в Андрія Гордєєва – роботи з будівництва очисних споруд у Чорнобаївці та Наддніпрянському. Відкриття споруд дозволить позбутися небезпечних стоків та покращити екологічну ситуацію в цих населених пунктах.

Роботи з будівництва очисних споруд у Наддніпрянському вдалося завершити за чотири місяці

На черзі – проект будівництва споруд у Білозерці.

Торік Андрій Гордєєв домігся фінансування низки важливих проектів. Загальна сума державних субвенцій для вирішення проблем склала більше 122 млн. гривень. Тож в планах, спільними зусиллями, зробити Херсонщину туристично та інвестиційно привабливою.

Читайте: Андрій Гордєєв: «Розвиток туризму на Херсонщині забезпечить процвітання регіону»

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови