Menu

Андрій Гордєєв: Ми готові забезпечити зелений коридор усім інвестиційним проектам на Херсонщині

Сьогодні, 17 червня, у Херсоні розпочався III Балтійсько-Черноморський економічний форум, офіційне відкриття якого відбулося  у великому залі Херсонської міської ради.

Участь в роботі форума беруть голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, голова Херсонської обласної ради Андрій Путілов, міський голова Херсона Володимир Миколаєнко, представники підприємств Херсонщини та представники 54 делегацій із 14 країн світу.

Головними темами зустрічей стали перспективні напрямки співробітництва з країнами Балтії у сферах транспорту, туризму, готельного бізнесу, енергозбереження та розвитку енергоринку, виробництва сільськогосподарської техніки та агропромислового комплексу. Також під час заходу презентували проект створення індустріального парку “KhersonIndustrialPark”.

До роботи вже приступили представники Болгарії, Литви, Грузії, Вірменії, Молдови, Білорусі, Польщі, Німеччини, Румунії, Туреччини, Вірменії, Китаю, Великобританії, Австрії, Італії та США. У свою чергу Україна представлена на заході 9-ма містами:  Київ, Миколаїв, Одеса, Львів, Житомир, Луцьк, Суми, Кіровоград, Ужгород.

Як зазначив голова облдержадміністрації, Херсонщина має великий промисловий та туристичний потенціал і має намір представити його гостям з України та інших країн.  В тому числі АПК, сьогодні є локомотивом регіональної економіки. В галузі АПК Херсонщина має завдання відновити зрошення і отримувати два врожаї високотехнологічних культур, длячого вже ведуться переговори із Світовим банком щодо кредитування проекту відновлення зрошення.

У нашого регіону є також великий потенціал у переробці сільгосппродукції та туристичній галузі. Херсонщина готова надати крупним туроператорам пляжі, місця для розвитку туристичних об'єктів. Крім того Херсонська область володіє  великим потенціалом в альтернативній енергетиці, оскільки має найбільшу кількість сонячних днів в Україні.

– Ми готові спільно з обласною радою та міською радою забезпечити зелений коридор усім інвестиційним проектам на Херсонщині. Тож запрошуємо для співпраці! – наголосив, звертаючись до присутніх очільник області.

Планується, що результатом Форуму стане підписання близько 10-ти меморандумів про співпрацю із вітчизняними та іноземними компаніями.

   

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови