Menu

45 бійців Національної гвардії України прийняли присягу у Херсоні

Сьогодні, 30 липня, відбулась урочистої церемонія приведення до військової присяги  молодого поповнення навчального збору призову І – 2016 року військової частини 3056 Національної гвардії України.

Під час церемонії кожним солдатом навчального збору була прийнята Військова присяга на вірність українському народові. Першим привітав новобранців голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв: «Ви щодня будете приймати виклики, вами може оволодівати страх та невпевненість, але я вірю, що ви виконаєте свою присягу перед народом України. Хай завжди буде мирне небо над вами, хай вас дочекаються вдома і ніколи не втрачайте впевненість».

WL0kSmT_GJM

Солдати отримали благословення від настоятеля Іоанського храму отця Дмитра.

До привітань приєднався голова ветеранської організації військової частини Микола Грубнік: «Одягнувши цю форму, ви повинні пам’ятати, що ваші побратими, загиблі у боях, з честю її носили до останнього дня. Бажаю вам армійської вдачі!».

OlwyarAZCnM

Від імені новобранців солдат Олександр Косенчук зазначив, що усім солдатам випала честь служити в одній з кращих частин Нацгвардії та запевнив, що з честю нестиме звання гвардійця та непохитно і відважно захищатиме з побратимами нашу незалежну державу.

_h49IeVHCrk

Церемонія завершилась проходженням солдатами урочистим маршем.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови