Menu

Юним футболістам Херсонщини вручили подарунки

Турнір юних футболістів Херсонської області відбувся в Херсоні на реконструйованому стадіоні в мікрорайоні «Корабел».

В урочистому відкритті чемпіонату взяли участь глава Федерації футболу України Андрій Павелко, голова Херсонської обласної ради Андрій Путілов і народний депутат Андрій Гордєєв.

Гості подарували юним спортсменам області футбольні м'ячі. А голова облради Андрій Путілов та депутат Андрій Гордєєв отримали з рук голови Федерації футболу Андрія Павелка пам'ятні знаки за підтримку спорту. Андрію Гордєєва дісталася футболка збірної України з автографами команди, а Андрію Путилову – вимпел української збірної.

В обласному турнірі сьогодні взяли участь 15 дитячих футбольних команд з Каховки, Берислава, Великої Лепетихи, Дар'ївка і Херсона. Перед чемпіонатом юні футболісти продемонстрували гостям уміння поводитися з м'ячем.

– Упевнений, що серед вас є майбутні Марадони і Пеле, – відзначив майстерність юних футболістів Андрій Павелко. – Херсонщина завжди славилася своїми спортсменами.

Андрій Путілов в своєму вітальному слові зазначив, що новий стадіон – це тільки початок великої програми розвитку спорту.

Читайте також: Завдяки народному депутату Андрію Гордєєву стадіон «Корабел» отримав нове життя

–  Ми плануємо будівництво десятків подібних стадіонів в області, – сказав голова облради. – Наше завдання – популяризація масових видів спорту, залучення дітей до здорового способу життя.

Андрій Гордєєв пообіцяв, що на стадіоні до кінця року з'являться нові роздягальні і трибуни для глядачів.

– Упевнений, що ви будете радувати батьків і тренерів та прославляти Україну, – сказав він, звертаючись до юних футболістів.

Нагадаємо, що реконструкцію стадіону в мікрорайоні «Корабел» було розпочато в грудні 2015 року за ініціативи народного депутата та за підтримки голови Херсонської обласної ради. Тут була побудована нова арена стадіону із нанесенням каучукового покриття, а також встановлено нове спортивне обладнання.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови