Menu

Андрій Гордєєв: ремонтники вийшли на дороги під моє чесне слово

Голова Херсонської ОДА розповів, що стільки коштів на дороги, як цього року, держава не виділяла за всю історію незалежності України.

Взагалі, щоб сьогодні зробити дороги Херсонщини більш-менш прийнятними для всіх, необхідно близько 2 мільярдів гривень. На цей рік область змогла акумулювати  близько 300 мільйонів. З них 85 мільйонів йде на експлуатацію дорожнього фонду – це і обстеження доріг, і ямковий ремонт, і покіс трави і обслуговування, а 219 мільйонів – це поточний та середній ремонт. Проте з цих 85 мільйонів жодної копійки облавтодор і служба автодоріг на дороги Херсонської області ще не отримали: їхні рахунки заблоковано за кредиторську заборгованість минулих років, заробітна плата не платиться.

– Сьогодні працівники Херсонського облавтодору і служби автодоріг лише на ентузіазмі, під моє чесне слово вийшли на дороги, щоб завершити ремонт до початку курортного сезону. Разом з урядом ми вживаємо всіх заходів, щоб розблокувати ці рахунки, зокрема і шляхом погашення кредиторської заборгованості. Це питання має бути вирішено протягом двох тижнів, починаючи від сьогодні. Проект постанови уряду я бачив. Хочу подякувати нашим дорожникам, які, незважаючи на такі негаразди в державі, виходять на дороги і роблять ті напрямки, які на сьогодні для нас є пріоритетними, – зазначив губернатор.

Інша частина грошей – 219 мільйонів, які призначені на поточний та середній ремонт, ще не розпочали освоюватись. Ці кошти йдуть за тендерними процедурами – це п’ять ділянок по Херсонській області. Найбільша сума, 100 мільйонів, іде на одну з них – 30 км дороги по трасі на Мелітополь,  яка є дорогою одночасно і до Генічеського курорту і на Мелітополь, де є велике навантаження: іде спецтехніка в зону АТО.

Очільник області запевнив херсонців:– До початку курортного сезону має бути завершений ямковий ремонт, щоб туристи могли спокійно добиратися, відпочивати, залишати кошти на нашому узбережжі, в наших закладах, ресторанах, готелях, дитячих оздоровчих таборах, і найголовніше, щоб вони телефонували своїм друзям по всій Україні і кликали їх на відпочинок до Херсонщини. Адже тут дійсно можна з комфортом відпочити, оздоровитися, і це коштує недорого.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови