Menu

Нардепи від Херсонщини домоглися включення проекту відновлення меліорації в програму Кабміну

Проект розвитку системи меліорації включений до програми діяльності нового КабМіну на 2016 рік.

Уряд України на чолі з новим Прем'єром Володимиром Гройсманом представив програму своєї роботи, де в розділі сільського господарства зазначено також і питання розвитку меліорації у Херсонській, Одеській та Миколаївській областях. Саме з питання відродження меліорації, почали працювати народні депутати Андрій Гордєєв і Сергій Хлань. Тепер, можна стверджувати, що ідея херсонських нардепів перейшла на новий рівень.

Читайте: Сергій Хлань і Андрій Гордєєв дали поштовх для мільярдної інвестиції

Нагадаємо, відразу ж після свого обрання у парламент, Сергій Хлань спільно з Андрієм Гордєєвим зосередили свою роботу на відновленні системи меліорації в південних областях України.

– Завдяки відновленню зрошення можна більш ніж утричі збільшити урожайність сільгоспкультур, – впевнений Андрій Гордєєв. – Якщо до Херсонщини додати Запорізьку, Миколаївську та Одеську області, то країна в рази збільшить вал зерна.

Парламентарії займаючись пошуком інвесторів для розвитку аграрної сфери в Україні, змогли зацікавити Світовий банк в інвестиціях у розвиток меліорації на півдні нашої країни.

Сьогодні ж нардепи від Херсонщини добилися включення питання розвитку меліорації до Стратегічного плану МінАПК і в програми КабМіну. За інформацією з МінАПК, Світовий банк вже повідомив про готовність надати інвестиції на розвиток меліорації у 2016-2021 роках в розмірі 1 млрд. дол США.

Читайте также: Народні депутати від Херсонщини увійшли в 20-ку найбільш результативних парламентаріїв

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови