Menu

Ми мобілізували усі сили, щоб туристичний сезон на Херсонщині розпочався 1 червня, – Андрій Гордєєв

Сьогодні, 26 травня, в обласній державній адміністрації відбулася прес-конференція з питання  «Розвиток туризму як одна з головних стратегій розвитку Херсонщини та проведення ХI Фестивалю туристичної журналістики України» за участі голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва та керівництва ОДА.

На прес-конференції були присутні представники компанії Vodafone Україна, які саме сьогодні, разом із Департаментом зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів облдержадміністрації запускають на Херсонщині новий інноваційний туристичний маршрут з QR-кодами Vodafon-Україна. Цей маршрут об’єднує 21 найцікавішу пам’ятку міста, починається із залізничного вокзалу та закінчуються на центральній набережній обласного центру.

Представники компанії Vodafon-Україна зазначили, що Херсон став третім містом по всій Україні, де запущено інноваційний туристичний маршрут з QR-кодами після Полтави та Чернівців. Вартість такого проекту від компанії складає близько 500 тисяч гривень і на сьогоднішній день інші міста України та інші країни, зокрема  Італія ведуть переговори з Vodafon-Україна щодо реалізації туристичного маршруту з QR-кодами на їх територіях .

Під час свого виступу на прес-конференції очільник області голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв сказав:

«Я дуже радий, що така всесвітньо відома компанія звернула увагу саме на Херсонську область, адже ми маємо дуже потужний туристичний потенціал, який потрібно широко рекламувати для наших громадян і гостей держави. Я впевнений, що відвідувачі Херсонщини залишаться у захваті від нашої архітектури, культурних пам’яток і природнього різноманіття».

Очільник області наголосив, що саме якісні дороги дадуть можливість збільшити кількість туристів на Херсонщині і якщо у минулому році до нас приїхало приблизно 2,7 млн людей, то у 2016 планується прийняти не менше 3-ох млн відвідувачів.

"Відповідно до рішення Уряду на Херсонщину залучено близько 300 млн грн та 200 млн грн з обласного бюджету для розвитку інфраструктури та реконструкції автошляхів області», – зазначив Андрій Гордєєв. - "Я впевнений, що ми зможемо стати однією з кращих туристичних та екологічно чистих областей України для наших громадян і іноземних гостей. Адже ми маємо всебічно розвинену туристичну галузь і лояльну цінову політику. Ми мобілізували усі сили, щоб туристичний сезон на Херсонщині розпочався 1 червня".

 

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови